Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyen Tirana? Érdemes oda...

Milyen Tirana? Érdemes oda elmenni pár napra?

Figyelt kérdés

Sok rosszat hallani, hogy koszos, lepukkant, tele van szeméttel, rossz a közbiztonság, bunkók az emberek. azonban van aki pont az ellentettjét írja.

aki már járt ott: milyen valójában?


2014. márc. 16. 23:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Én még nem voltam, de pont idénre tervezem, hogy megyek. Szerintem érdemes, de igazából én úgy vagyok vele, hogy ez leginkább hozzáállás kérdése. Ha úgy indulsz neki, hogy na itt úgysincs semmi, akkor nem is fogod jól érezni magad, de ha nyitott vagy, akkor a látszólag legértelmetlenebb, leglepukkantabb iparvárosban is megtalálhatod azt a pár helyet, ami miatt érdemes az adott helyen egy kis időt eltölteni.
2014. márc. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előző válaszolóval. Tirana közel sem egy tipikus turista úti cél, így aki a Párizs-Róma-London féle városokhoz van szokva annak biztos nem tetszene. Én pont azért szeretem az ilyen helyeket, mert mivel nincs tömegturizmus sokkal közelebb tudsz kerülni a helyi kultúrához, emberekhez, az ottani mindennapi élethez. Tirana ehhez megfelelő úti cél. Én imádom a Balkánt, szóval e téren elfogult vagyok, de mindenképp azt mondom, hogy érdemes elmenni.
2014. márc. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!