Kezdőoldal » Utazás » Európa » A szüleim 1 héttel ezelőtt...

A szüleim 1 héttel ezelőtt Budapesten feladtak nekem egy karácsonyi csomagot Angliába, de még a mai napig nem kaptam meg. Mennyi idő alatt ér ide a csomag Budapestről, és ha nem kapom meg hol tudok utánaérdeklődni?

Figyelt kérdés
2009. dec. 16. 14:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Az ünnepek miatt még nyugodtan várhatsz.Volt ,hogy én nyáron 2,5 hét után kaptam meg a csomagot szintén Budapestről Angliába...
2009. dec. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem volt hogy egyszer 12 nap alatt ért ki Londonba Magyarországról, pedig nem volt ünnepi időszak. Szerintem ne aggódj meg fog az érkezni.
2009. dec. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia. Postán dolgozok, az előttem szólók igazt mondanak.Ünnepek előtt torlódnak a csomagok. DE. Sajnos volt olyan, hogy az ügyfél szőlőcukrot, vitamint meg hasonlóakat küldött Angliába.Több mint 1 hónapig nem érkezett meg a csomag, aztán egyszer egy szép nap visszajött Mora.Az angolok fosnak nagyon, mindent átvilágítanak. Nem engedték be az országba. Tehát ha élelmiszer jellegű, akár vissza is küldhetik, ha ők úgy Ítélik meg.

Érdeklődni a posta honlapján és személyesen a postán lehet a feladóvevény birtokában.

2009. dec. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Karácsony táján nem csak a Magyar Posta, de az Angol Posta is és a világ összes postája túlterhelt...


A szüleid feladáskor kaptak egy "Azonosítószámot", ezzel nyomon követhető a küldemény (a szüleid a Magyar Posta egyik hivatalában is számítógépen megnézethetik, hol a csomag, de te is a helyi postán ezzel a számon érdeklődhetsz).


Ez az Azonosítószám a csomag Feladóvevényén van feltüntetve!!! (Szüleid kaptak egy ilyet.)


Szerintem 10-14 nap után kezdhetsz izgulni a csomagod miatt!

2009. dec. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ma megkaptam a csomagot. Kellemes Ünnepeket!
2009. dec. 17. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!