Kezdőoldal » Utazás » Európa » Görög/olasz nyaralás autóval...

Görög/olasz nyaralás autóval hova?

Figyelt kérdés
Nyáron mennénk nyaralni autóval, de nem tudunk dönteni. Én voltam már görögben (Krétán, illetve kétszer Parálián), nekem tetszett. A lényeg: nyüzsgős legyen, homokos tengerparttal. Az ár: kb. 100 a max, amit szállásra tudunk költeni, de úgy láttam, hogy sok 3 csillagos szállodában ebben már benne van a félpanzió. De reggeli mindenképp jó lenne! Szóval konkrét szállások, illetve városok érdekelnének! Köszi

2014. márc. 26. 20:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Amikor autóval indul neki az ember, van egy távolság ami fölött már nem éri meg.


Arra szeretnék kilyukadni, hogy az utazásod költsége egyenesen arányos a távolsággal, és épp ezért nem biztos hogy érdemes Krétáig elmenni ily módon.

Szerény véleményem szerint kocsival (ha már joggal unod a köves horvát tengerpartot) rengeteg közelebbi célpont van ami jobb és ráadásul olcsóbb is.

Ha még nem próbáltad Bulgáriát, (esetleg a Román tengerpartot) feltétlenül érdemes kipróbálni.

Albánia vagy Montenegro csak azért nem felkapott a magyar utazók körében, mert azt sem tudják eszik-e, vagy isszák.

Ettől függetlenül nézegess tengerparti fotókat, keresgélj szállásokat.

Találd meg a te utad.

2014. márc. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Menj Sartira. Nyüzsgő, szép.
2014. ápr. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!