Kezdőoldal » Utazás » Európa » Pärommal nyaron keszülünk a...

Pärommal nyaron keszülünk a Francia Cap`d Agde-be. Valakinek tapasztalat, esetleg szälläs ajänlat?

Figyelt kérdés
Sokat olvastunk mär rola ezert akarjuk iden kiprobalni,de egyaltalan megeri,milyen arak vannak,valami jo szälläst tudnatok?

2014. ápr. 8. 13:57
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Balatonbereny Naturista Camping

Cím: H-8649 Balatonberény, Hétvezér u. 2.

Telefon: +36 85 377-299

Fax: +36 85 377-715

E-mail: bereny@balatontourist.hu

2014. ápr. 30. 09:31
 12/13 anonim válasza:

Én voltam ott de baromi drága hely...

Igaz jókat láttam a tengerparton meg az eggyik boltba a pénztár elötti sornál egy jó csaj volt elöttem aki tetszett is.

A fiúknak ajánlom is meg nem is jó seggeket p**cikat meg csöcsöket lehet látni de nagy kínzás is :D

Ott (csak a lányoknak mondom) egész nap felálló farkú fiukat látnak ha egy fiúra ránéznek.

nekem egész nap felált éjjel nappal de jó volt :P

2 hetet voltunk ott én meg még 4 imerősömmel (én fiu vok ) a 4 ismerősöm akivel mentem az meg mind lány volt xD

Igaz ők hívtak meg de nem bántam meg hogy elmentem jövőre is elmegyünk de lehet még augusztusba is 1 hétre de csak akkor ha lesz szállás.

2014. júl. 17. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Gordon Freeman válasza:

Kedves kérdező!


Gondolom már megvolt a nagy nyaralás.


Említetted, hogy majd megírod milyen volt.


Na várjuk az élménybeszámolót! :)

2014. okt. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!