Kezdőoldal » Utazás » Európa » Barcelonából Madridba hogyan...

Barcelonából Madridba hogyan juthatok el a legolcsóbban?

Figyelt kérdés

23 éves egyetemista vagyok.

Előre is hálásan köszönöm a válaszokat!


2014. márc. 1. 09:20
1 2
 1/14 Dániel918 válasza:

Gyalog :D

Amúgy azt mondanám, hogy nézd meg a buszutazásokat, elég sokáig tart, de olcsó.

2014. márc. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Igazából pont itt akadtam el...:D

Csomó spanyol oldalt találok csak...

Április 21-én szeretnék átmenni Barcelonából Madridba...


Nem tudná nekem valaki megnézni a buszkat/vonatokat/esetleg autóbérlést? (Az nem tudom, hogy működik, vissza kellene akkor juttatni a kocsit Barcelonába, ugye?)

2014. márc. 1. 09:54
 3/14 anonim ***** válasza:

Van egy spanyol telekocsis oldal, emlékeim szerint olyan 15 euróért elvisznek. Rugalmasnak kell elenned hozzá, mert ez úgy működik, hogy kiteszed a hirdetésedet, és aki épp kocsival megy, megegyezel vele. Mármint hogy mikor, hol és hogyan találkoztok. Persze szoktak pénzt is kérni, de mondom, ebben a vonatkozásban kb 15 euró az ár.

Megkeresem neked a linket, csak most nem találom...

2014. márc. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

[link]


Ez a vonat, kb 3 óra alatt ott van.


A hülye buszmenetrendjeiken sose tudok eligazodni.

Kint élsz, vagy egyszeri utazáshoz kell? Mert ha gondolod a spanyol magyarok, magyarok Catalunyában és madridi magyarok facebookos csoportjaiban pontosabb információkat kaphatsz.

2014. márc. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
az éjszakai buszok a legolcsóbbak, ezután az éjszakai vonatok, majd a nappaliak és a repcsi. sztem nem érdemes a telekocsi, mert ez náluk nem túl megszokott dolog.
2014. márc. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

megtaláltam.


[link]

2014. márc. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm!!:)


Csak egyszeri utazáshoz kellene.

A 15 Euró még bele is férne, de több sajnos nem igazán, így az a 3 órás vonat már nagyon drága lenne.:(


Az a baj, hogy 3 lányból és egy fiúból áll a csapat, 4-en semmi esélyünk stoppolni...

Én ráadásul fiú nélkül nem is merek.

Barcelonába 10.000-ért vettem repülőjegyet, visszafelé úgy volt, hogy stoppal jövök, de nincs elég fiú.

Madridból lenne most olcsón repülőjegy Budapestre, csak hát oda ugye el is kellene jutnom.:D

2014. márc. 1. 14:21
 8/14 anonim ***** válasza:
Itt a telekocsi blablacar vagy valami hasonlo neven fut,de ha erdekel megkereshetem.
2014. márc. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Megtennéd nekem?:) Végtelenül hálás lennék!
2014. márc. 1. 17:13
 10/14 anonim ***** válasza:
2014. márc. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!