Kezdőoldal » Utazás » Európa » Barcelonából vagy Madridból...

Barcelonából vagy Madridból április 20-23 között hogyan juthatok a legolcsóbban Budapestre? Vonat, repülő, .

Figyelt kérdés

Végtelenül hálás lennék, ha valaki konkrét járatinformációkkal segítene!


A Wizz air 21.000-ért indít vissza járatokat, az túl drága, én maximum 10.000 forintot tudnék rászánni a visszaútra.

A Ryanair honlapja számomra kínai, nem látok járatot, árakat... a "járatfoglalás" gombra pedig nem merek rákattintani (pedig lehet, hogy akkor a fenti infókat megmutatná...)


Vonatokat pedig egyáltalán nem találok, pedig úgy hallottam, hogy vannak olcsó nemzetközi diákjegyek.



A válaszokat előre is nagyon-nagyon köszönöm!:)


2014. febr. 13. 22:49
 1/5 anonim ***** válasza:
10.000-ből legfeljebb stoppal járhatod meg. A vonat sajnos még drágább mint a WizzAir 21.000 forintos ajánlata.
2014. febr. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vonat sokkal dragabb mint 21ezer ft. 2-300euro alatt nem uszod meg.


Nemzetkozi buszt probalhatsz meg nezni, de erosen ketlem hogy az is 20ezer ala menne.


A repulo meg egyre dragabb lesz ha nem veszel.


Tizezerbol kizart hogy eljossz Magyarorszagra, csak a repteri illetek tobb annal.

2014. febr. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Reptéri illeték? Az mi?


Én 11.000-ért vettem Barcelonába a jegyem, és csak egy nagy kézipoggyászt viszek, ami 2990 Ft.

2014. febr. 14. 11:06
 4/5 anonim ***** válasza:

MAD - BUD ápr. 22. Ryanair 17 606,24 Ft

Ez a legolcsóbb és náluk ingyenes a nagy kézipoggyász.


Amúgy repjegy kereső oldalakon fél perc alatt meg tudod nézni a legolcsóbb árat.

2014. febr. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Pontosítok, az ápr 22-e csak 48€.

Esetleg 24-e 33€ az pont 10.000Ft.

2014. febr. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!