Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hogyan kezdhetném el az...

Hogyan kezdhetném el az életet Angliában?

Figyelt kérdés

Csak tanácsok érdekelnének,vagy,ha valaki volt ugyanilyen helyzetben,hogy jutott feljebb?

-Szóval 20 éves fiú vagyok,és itthon ülök,de nagyon nem szeretnék már.Van egy kömőves szakmám,amit elvégeztem,mert rámeröltették,de igazából semmi közöm hozzá.

Így tehát köműs munkákat nem is keresek(nem mintha találnék,csak pár éves gyakorlattal rendelkezőket keresnek) így gyakorlatilag 8 általánossal vagyok.

Megtaláltam egy angliába kiközvetítő cég honlapját és írtam is nekin emailt,várom a választ.

De nem ez a lényeg,hanem hogy egyáltalán mennyi esélyem van nulla nyelvtudással,1 szakmával(amihez nem értek),és semmi alapt tőke nélkül kijutni angliába dolgozni?

Nagyon rossz itt magyarországon a munkapiac,és fogalmam sincs már,hogy jutahatnék elörrébb az életben...

A válaszokat köszönöm szépen!!!! megy a kéz!


2014. ápr. 14. 16:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
49%
semmi. én 3 év múlva megyek ki, de lesz szakmám és folyékonyan beszélek. ezek nélkül max TALÁN mosogatni veszik föl az embert. pénz nélkül meg miből fogsz megélni? kukázásból? és a szoba?
2014. ápr. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs...Teljesen kilátástalannak érzem a jovőm.
2014. ápr. 14. 17:15
 3/14 anonim ***** válasza:
62%

Nulla nyelvtudással, semmi tapasztalattal, semmi szakmával, semmi tőkével az esélyed 1: 100000000

Ha így akarsz kint boldogulni, akkor keres egy kint élő rokont vagy havert aki megfogja a kezed, és bevisz egy munkahelyre. Ha ilyen nincs, akkor tanulj egy kis nyelvet.

2014. ápr. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%

Hat ha otthon, anyanyelvi kozegben se tusz elhelyezkedni, akkor kulfoldon plane nyelvtudas nelkul meg ennyire sincs.


Miert nem egy olyan szakmat vegzel el ami tetszene es kereslet is lenne ra?

2014. ápr. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
25%
Itt van rád szükség. Maradj csak idehaza
2014. ápr. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
37%

vágj bele

mit veszthetsz? semmid nincs


mondjuk ne angliába menj (úgy se tudsz semmilyen nyelvet így az egész világ pont ugyanannyira jó/rossz) menj inkább észak-európába, norvégok nagyon jól élnek, kevés a bevándorló, vagy brazilba, ott egy európainak mindig van meló mert megbízható, esetleg usa illegálisan, interstate költöztető cégeknél mindig van hely


magyarországi, vagy kinti de magyar közvetítőket felejtsd el, lehúznak

2014. ápr. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
71%
Mit veszthet? Mondjuk csövelni fog a végén, mert se nyelvet beszél, meg érteni sem ért semmihez. Nem is értem a kérdést. Legalább valami OKJ-tanfolyamot végezz el.
2014. ápr. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
44%

ha "csövelni fog a végén" akkor bemegy a követségre gyalog, azok meg hazahozzák aztán ennyi

de legalább megpróbálta

egyébként meg az írása alapján értelmesebbnek tűnik annál, hogy így végezze

2014. ápr. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
19%
" ha "csövelni fog a végén" akkor bemegy a követségre gyalog, azok meg hazahozzák aztán ennyi
2014. ápr. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
71%

" ha "csövelni fog a végén" akkor bemegy a követségre gyalog, azok meg hazahozzák aztán ennyi "


Ne írjál már ilyen hülyeséget.

A követség nem ad neki pénzt, mert nincs rá keret. Ha bemegy, akkor annyi választ kap, hogy kérjen családtagoktól, barátoktól pénzt ami banki átutalással szinte azonnal a kezében van, és menjen haza.

Mellesleg : Bár Anglia uniós ország, de ha valaki nem tudja magát eltartani, vagy nincs aki eltartsa, kitoloncolják az országból, és többé nem tud visszamenni.

Inkább tanuljon nyelvet, és utána próbálkozzon. Nyelvtudás nélkül hiába talpraesett valaki, nem lesz munkája.

2014. ápr. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!