Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hogyan kezdhetném el az...

Hogyan kezdhetném el az életet Angliában?

Figyelt kérdés

Csak tanácsok érdekelnének,vagy,ha valaki volt ugyanilyen helyzetben,hogy jutott feljebb?

-Szóval 20 éves fiú vagyok,és itthon ülök,de nagyon nem szeretnék már.Van egy kömőves szakmám,amit elvégeztem,mert rámeröltették,de igazából semmi közöm hozzá.

Így tehát köműs munkákat nem is keresek(nem mintha találnék,csak pár éves gyakorlattal rendelkezőket keresnek) így gyakorlatilag 8 általánossal vagyok.

Megtaláltam egy angliába kiközvetítő cég honlapját és írtam is nekin emailt,várom a választ.

De nem ez a lényeg,hanem hogy egyáltalán mennyi esélyem van nulla nyelvtudással,1 szakmával(amihez nem értek),és semmi alapt tőke nélkül kijutni angliába dolgozni?

Nagyon rossz itt magyarországon a munkapiac,és fogalmam sincs már,hogy jutahatnék elörrébb az életben...

A válaszokat köszönöm szépen!!!! megy a kéz!


2014. ápr. 14. 16:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
70%
En az angol kozossegi oldalakon vagy egy tucat olyan posztot lattam mar hogy "kerlek titeket segitsetek xy-nak mert se penze, se szallasa nincs es az utcan van Londonban". Pedig ezek meg valamilyen szinten beszeltek is a nyelvet.
2014. ápr. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
53%

nem azt mondtam hogy a követség pénzt ad neki

de hazahozza, hidd el, tudom

az hogy milyen megoldást találnak egy más sztori


de ez már szerintem offtopik itt

2014. ápr. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
65%
Azert felesleges kimennie hogy ugy kelljen majd masoknak hazahoznia.
2014. ápr. 15. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
50%

Nem bántásként, de elég szomorú, hogy 20 évesen 8 általánosodon kívül nincs más. Ennyi " tudással " nem, hogy itthon, külföldön pláne semmi esélyed...


Az írásod alapján tipikus abba az embertípusba tudnálak sorolni, akik nem tesz semmit annak érdekében, hogy előrelépjen, és csak várja a sült galambot.


Szerinted, ha itthon nem tudsz magaddal kezdeni, akkor külföldön, nyelvhiányában, bevándorlóként lesz munkád?


Ha nincsenek meg, a megfelelő kapcsolataid akkor Érettségizzél le (ez már alap elvárás mindenhol) végezz el legalább egy OKJ-s, keresett szakmát. És legalább egy idegen nyelven tudj középszinten beszélni.


Ha ezekkel sem tudsz itthon elhelyezkedni, akkor meglehet próbálni külföldön is, mivel máshol több a munkalehetőség. De elárulom, hogy pld UK-ban baromi nagy a túlzsúfoltság..


De nekem is tervem kimenni, egyszer... de majd kiderül.

Én szeretek magyar földön élni magyar emberként, hisz ősnép vagyunk.


Az már más kérdés, hogy az idióta kormány tönkreb.assza az országot. De ez már másik asztal, elég volt a politikából egyelőre :)

2014. ápr. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!