Kezdőoldal » Utazás » Európa » Nikiti vagy Kriopigi? Melyik...

Nikiti vagy Kriopigi? Melyik szebb? Volt valaki?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 20. 06:43
 1/4 yakumo18 ***** válasza:
Szívem szerint egyik sem. Ha az a környék akkor inkább Sarti . De ha választanom kellene akkor inkább Kriopigi-t választanám.
2014. ápr. 21. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, rajottem. :) Esetleg tudnal ajanlani Atnhen kozeleben valami szep tengerparti kisvarost?
2014. ápr. 21. 23:05
 3/4 A kérdező kommentje:
-n
2014. ápr. 21. 23:05
 4/4 yakumo18 ***** válasza:

Igen :D Bár vele még nincs személyes tapasztalatom, majd csak augusztustól mikor már haza jöttünk onnan. A hely neve pedig Tolo lenne.


Tökéletes kiinduló pont. Közel van Athén, ugye akkor már Akropolisz, Mükéné, Epidavrosz. Nafplion gyönyörű kis város. Tolo-tól 10km-re található. Idén Spártába is indul fakultatív program. Szintén közel Hydra-Spetses sziget.

Korinthoszi-csatorna ( ha Tolo-ba mentek ti is , akkor keresztül is mentek rajta )

De itt van még Olympia is, az olimpiai játékok szülőhelye. Szóval tényleg rengeteg látnivaló van itt a közelben. Mi 10 napra megyünk, de ha minden meg akarunk nézni akkor nem elég :( És kénytelenek leszünk szelektálni.


Maga Tolo pedig egy takaros kis halász falu. Hegyek veszik körül.Finom homokos strandja van. A vízi élővilág pedig nagyon gazdag. Itt lehet bérelni vízi biciklit is, amivel a szemben lévő két szigetet meglehet látogatni ( Koronis, és Romvi ).


A googleban nem sok kép van Toloról szerintem

De itt jóval többet találsz róluk : [link]


Remélem hogy tudtam segíteni. És ha bármi kérdésed lenne, akkor nagyon szívesen állok rendelkezésedre :)


Szép Napot Kívánok !

2014. ápr. 22. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!