Kezdőoldal » Utazás » Európa » Bristolban milyen az élet?

Bristolban milyen az élet?

Figyelt kérdés

Angliában szeretnék dolgozni.

Vannak itt bristoli magyarok?

Milyenek a munkalehetőségek?

Szeretném, ha megosztanátok velem, érdemes e most oda menni?

Köszönöm.



2014. ápr. 23. 19:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Mivel szeretnél foglalkozni? Van munkalehetőség, a munkanélküliség folyamatosan csökken.
2014. ápr. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mosogatnék,takarítanék,dolgoznék gyárban is.
2014. ápr. 23. 21:35
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az esetben nem javasolnám Angliát! Ezek a melók minimálbéresek, melyekből megélni ugyan meglehet, de megtakarítani, előre lépni nem. 6 év tapasztalata beszél belőlem. Minimálbérből ha már 50 fontot meg tudsz takarítani havonta, akkor már jó, de az sokra nem elég.
2014. ápr. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
66%

szerintem az tulzás, hogy nem lehet előrelépni az idő haladtával..ez szerintem csak az emberen múlik, bárhol is legyen a világban:)


amúgy Bristol jó hely, vannak munkalehetőségek...szórakozási és mindenféle...mi jól érezzük magunka itt...egy biztos, egydül egy takaritói állásból külön nem élsz meg, csak ha szobát bérelsz...ha ketten vagytok, úgy már könnyebb..kérdés, hogy itt akarsz e élni, vagy csak félretenni, aztán hazamenni :)


sok sikert!

2014. ápr. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"szerintem az tulzás, hogy nem lehet előrelépni az idő haladtával..ez szerintem csak az emberen múlik, bárhol is legyen a világban:) "


A minimált keresőket sajnos mindig evvel etetik, hogy pedig előre lehet lépni, pedig jó ha 1000-ből 1 az, akinek sikerülhet! A legtöbb minimálbért keresőnek sem a szakmája, sem a nyelvtudása nem teszi lehetővé az előre lépést, nem véletlen keresnek minimálbért.

2014. ápr. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
természetesen..ezért mondtam, hogy embere válogatja :) ha olyan az ember, akkor fog tudni érvényesülni...de ha mész valahova szinte a vakvilágba, nincs segítséged...akkor elkezdesz egy ilyen melót is...mert a szükség nagy úr...láttam én már embert, akinek érettségin kivül nem volt semmije, így kezdte, aztán küldték tanulni és egyre feljebb jutott :) és nem csak egyet és nem csak Angliában...aki olyan, az előre fog lépni, aki meg nem, az sehol sem :)
2014. ápr. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!