Kezdőoldal » Utazás » Európa » A WizzAir következő Marosvásár...

A WizzAir következő Marosvásárhelyi járata (ami egyébként Kolozsvárra megy) 14ezer forint. Ez a maximum, vagy mehet még följebb a következő napokban? Mi a maximum? És indulás előtt mennyivel lehet még jegyet venni?

Figyelt kérdés

2014. máj. 4. 15:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nincs maximum, bármennyi lehet, nem lehet tudni előre.

Pontosan nem tudom hány órával korábban zárják le a jegyvásárlást, de előző nap még biztosan vehetsz.

2014. máj. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
jó de tapasztalat szerint mi a maximum, gondolom nem 100ezer? Ez gondolom a rendszertől függ, nem licitálnak az emberek a jegyre :)
2014. máj. 4. 16:12
 3/11 anonim ***** válasza:
Nézd meg, hogy mondjuk holnapra mennyi a jegy.
2014. máj. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nem tudom megnézni, mert hetente kettő megy! és sűrgős a kérdés
2014. máj. 4. 23:37
 5/11 anonim ***** válasza:
Akkor nézd meg a következőt, persze ez nem jelenti azt, hogy annál nem lehet több. Mint mondtam ezt biztosra senki nem tidja megmondani.
2014. máj. 5. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

azért tettem fel a kérdést, mert a nézd meg a másnapit nem tudom jelenleg megtenni, de lehetséges hogy más emlékszik rá, aki szokott ezzel utazni


ilyen embertől várnék választ


amiket te mondasz, az semmit nem segít nekem, én is tudom

2014. máj. 5. 01:04
 7/11 anonim ***** válasza:
Te kitalaltad es kotod az ebet a karohoz hogy a repulojegynek van valamifele maximuma es amennyi a multban volt az iranyadas ebben. Ennek a valosaghoz a vilagon semmi koze. A repulojegyek arazasa hihetetlenul bonyolult es bar valoban figyelembe veszi a multbeli teljesitmenyt, nem csak azt es ha pl. a repulo X%-ban betellt az elmult Y jaraton akkor szepen elkezdik emelni az arat... raadasul minden nap mas lesz a jegyar es megintcsak attol fugg hogy most mennyire van tele es mit josol a rendszer hogy milyen jegyarral mennyire lesz. A dolog ugy mukodik hogy ha neked tetszik egy jegyar, vedd meg es soha tobbe ne nezz ra mennyi.
2014. máj. 5. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nincs maximum, bármi lehet. Persze azért valami maximum mégis van: amikor már olcsóbb magán géppel menni, annál azért nem szokott többe kerülni ;-)
2014. máj. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
elhiszem, hogy nincs elvi, akkor rosszul kérdeztem, de kifejtettem már, hogy ürülnék annak, ha valaki emlékszik a körülbelüli maximumra, akkor mondja már el, mert valószínüleg az lesz körülbelül, főleg, hogy ezek a járatok szinte soha nem szoktak betelni
2014. máj. 5. 10:35
 10/11 A kérdező kommentje:

és nem tudom most megvenni, mert bizonytalan, hogy kell-e mennem, vagy hogy tudok-e biztosan


nem baj ha később magasabb lesz az ár elfogadható mértékben, de ha túl nagy lenne VÁRHATÓAN, akkor más megoldást néznék mégis

2014. máj. 5. 10:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!