Kezdőoldal » Utazás » Európa » Horvátországba nyaralni de mi...

Horvátországba nyaralni de mi menyibe kerül kb?

Figyelt kérdés

Mennék a párommal nyaralni Horvátországba augusztusban.

Mennyibe kerül a benzin? Pl :Pula, Porec, Novigrád vagy környéke.és vannak ott olcsó szállások? Bungalló vagy camping? Még nem voltam külföldön ezért vagyok tudatlan.


2014. máj. 14. 13:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Itt tudsz keresni a városok és a kempingek között.

[link]

2014. máj. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm
2014. máj. 14. 18:08
 3/4 anonim ***** válasza:

És még ezer más helyen magyar és horvát utazási irodáknál. Csak írd be a keresőbe, hogy horvát szállások, vagy a konkrét városnévvel.

A benzin nagyjából a magyaréval azonos árú, és többnyire (az autópályák kivételével, ahol drágább) azonos árban van, nincs akkora szórás, mint nálunk.

A szállások sokfélék. A kemping csak jó sátorral ajánlott. Jó módszer, hogy viszonylag kieső helyen apartmant keres az ember. Olcsóbb a felkapott helyeknél, nyugalmasabb, többnyire szebb, legfeljebb autóval megy az ember a strandra (kivéve, ha közel a part). Alig, vagy nem drágább a szállodánál, de sokkal olcsóbb a kaja, mert van konyha és főleg hűtő. Ezért mi az apartmannal legalább negyedannyival kevesebből jövünk ki, mint szálloda esetén, és sokkal kényelmesebb. Olyan falut érdemes keresni, ahol a közelben több műemlékváros van.

2014. máj. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Horvátországba szigorúan magánapartmanokba érdemes menni és nem irodán keresztül, hanem saját magad megszervezve! Tele van az internet olyan oldalakkal, ahol közvetlen a szállás tulajdonosával tudsz emailezni, s sok esetben még előleget sem kell fizetni (most is egy ilyenbe megyek)


Pár évvel ezelőtt irodával mentünk, s láttam az árjegyzéket a falon, majd utánaszámoltam, s akkor döbbentem le, hogy jópár ezer Ft-ba került fejenként nekünk az, hogyaz iroda közvetített ki, amikor magunk is lemehettünk volna. Foglalás nélkül is simán lehet találni apartmant; dugig van, mindenki ebből él kint. Persze főszezonban más a helyzet, ott előre érdemes érdeklődni!

2014. jún. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!