Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyik skandináv nagyvárosban...

Melyik skandináv nagyvárosban a legkellemesebb az éghajlat (az egész évet tekintve)? (Oslo, Koppenhága, Göteborg, Malmö, Stockholm)

Figyelt kérdés
Kellemes alatt azt értem, hogy a tél még elviselhető mértékben hideg, s a nyár kellemesen meleg, nem fúj állandóan orkán erejű szél, stb.
2014. máj. 14. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Szél meg eső mindig van. Talán Malmö elég tűrhető, de az itteni -20 nem olyan mint a magyar -20.
2014. máj. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát? Sokkal hidegebb?
2014. máj. 15. 15:11
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Neeeem! Ha szélcsend van (mert azért szokott), akkor semmi extra. Olyan átlagos téli idő. 4 éve élek Göteborgtól nem messze, de én még itt eddig nem fáztam annyira mint otthon télen.Pedig volt -20 többször is.
2014. máj. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én Koppenhágában élek. Malmö-vel pont ugyanolyan az időjárásunk.

A tél nem annyira hideg, a nyár nem igazán meleg. Nyáron sokat esik az eső. Mi mindig Magyarországon töltjük a júliust, mert megzavarodnánk ettől a sz*r időtől :D

Szél sokszor van, ez egy lapos ország, átfúj ezen minden....

Magyarországnak kellemesebb az éghajlata.

2014. máj. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Kivéve azt, hogy itt fent nincs az a döglesztő 40C! Én pl egyáltalán nem hiányolom. Az esőtől viszont belehet sokalni!
2014. máj. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!