Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyen a francia tengerpart?

Milyen a francia tengerpart?

Figyelt kérdés
Sziasztok, aki volt mar francia országban, legfőképpen a tengerparton milyen tapasztalatai vannak? Milyennek az árak? Milyen varosokban érdemes el látogatni? Esetleg más hasonló tapasztalataitok vannak?
2014. máj. 21. 20:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Eddig ötször voltunk lent a riviérán, és még mindig bármikor lemennék, rengeteg látnivaló van. A tenger gyönyörű, a városok mesések, és mind más. Az árak magasabbak, mint Olaszországban vagy Spanyolországban, viszont nagyon jó félkész ételeket lehet kapni. Apartmant érdemes bérelni, akkor van konyhátok, és nem vagytok minden étkezéshez étteremhez kötve. Saint-Tropeztól Mentonig az összes települést bejártuk.
2014. máj. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nizza köves, Cannes homokos.
2014. máj. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

francia országban meg nem jartam........ :(

De egyutt eltem egy franciaval, aki Grasse varosabol szarmazik es vele bejartuk az egesz videket: Saint-Tropez-tol Monacoig a 3 ev leforgasa alatt szinte minden falvat/varost megneztunk. Alomszep hely. Barmikor visszamennek; telen-nyaron elvezheto. Arakrol nem tudok nyilatkozni, mert regen volt, meg az euro bevezetese elott.

2014. máj. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jó hosszú. A belga határ közelében és Bretagne-ban az angolra hasonlít, nem egy fürdőparadicsom, nem is sűrűn lakott. Azonban a Riviéra (gondolom, ez érdekel) elképesztően gyönyörű, ott már igazi mediterrán hangulat, a városai szépek. Nem olcsó, sok minden még Párizsnál is drágább, de megéri :)
2014. máj. 22. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én csak Mentonban voltam, de az nagyon-nagyon NAGYON szép!!!! :)
2014. máj. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én Dél-franciaországban voltam Hyeresben. Ez a város marseille mellet van. Ott szép hófehér homokos a part.
2014. máj. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!