Kezdőoldal » Utazás » Európa » A Krk szigeten iható a csapvíz?

A Krk szigeten iható a csapvíz?

Figyelt kérdés
Oda megyünk nyaralni ezért érdekelne!

2014. máj. 23. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Kétféle választ fogsz kapni.

Az egyik szerint a csapvíznél nincs veszélyesebb flóra, a másik szerint az európai csapvíz teljesen rendben van.


Én ez utóbbit képviselem, soha, sehol nem iszom mást, mint csapvizet, még Egyiptomban is, és Afrikában is. Soha semmi bajom nem volt.

Ugyan mi bajod lenne Krk-ben?


Tudom, nem győz meg az érvelésem, de mégis mi lenne, ha elhinnéd, a palackozottvíz-mítosz egy erősen felfújt butaság?

2014. máj. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Iható. Viszont külföldön mindig ásványvízet iszom. Olaszországban - Veronába járva azt mondták, iható csapvíz. Ittam is belőle, meg is lett az eredménye.

Édesapám rendszeresen csapvízet iszik Horvátországban, sosem lett semmi baja.

2014. máj. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kicsit krákog tőle az ember.


Viccet félretéve itt azt írják, hogy büszkék a tiszta és biztonságos vizükre, ami egyébként mélykúti víz.


[link]

2014. máj. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
jobb ha viszel magaddal ásványvizet
2014. máj. 24. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
89%
Nyugodtan ihatod a csapvizet. A palackozott-víz mánia itt Európában teljesen értelmetlen. Persze valakiknek jó biznisz, hogy a 10 forint előállítási-költségű ásványvizet eladják 100-ért.
2014. máj. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!