Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyik légitársasággal a...

Melyik légitársasággal a legolcsóbb kirepülni Máltára?

Figyelt kérdés
Augusztusra kéne foglalnom jegyek,bármilyen megoldás érdekelne(pl:Bécsből ha úgy olcsóbb)

2014. máj. 23. 19:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Augusztusra minden drága lesz.

A helyedben a google repülőjegy keresőjét használnám, mert simán jobb árakat fog dobni, mint a wizzair.

Viszont ha tényleg élvezni szeretnéd Máltát, ne augusztusban menj, és keress olcsó wizzair jegyet.

Sokkal olcsóbban hozol ki egy sokkal jobb nyaralást.

2014. máj. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Miért augusztusban miért nem élvezhető?
2014. máj. 23. 22:30
 3/9 Repkó József ***** válasza:
92%

A kérdésre lehetetlen egzakt választ adni!

A repülőjegyek árát mindig az alábbiak határozzák meg:


1. Honnan-Hová

2. Egy irány, vagy oda-vissza

3. Személyek száma, esetleg 12 év alatti együtt utazó

4. Indulás napja-Visszaút napja

5. Átszállás szóba jöhet-e alternatívaként


A válaszadók döntő többsége továbbkeresést ajánl, ami azért jó is lehet... Viszont a döntésedet tovább fogja nehezíteni! Miért?


Mert a repülőjegy foglalási oldalak 90%-a csak közvetítő és számtalanszor szerepeltetnek olyan alacsony árakat is, amik a valóságban nem is léteznek, foglalni jegyet nem lehet rájuk, de a keresőkben nagyon jól mutatnak... E helyen is elég sokan hivatkoznak ilyenekre, gondolom saját élmény híján.


Máltára visszatérve... Augusztus Máltán a főszezon csúcsa! A nem szabott árak pont ugyan úgy ilyenkor feljebb kúsznak, mint a világon bárhol...


Engedelmeddel azért kerestem egy augusztusi Budapestről induló és oda visszaérkező példát, amit ha ma foglalnál, akkor $374.21-ért foglalhatnád le, utas- és poggyászbiztosítással, illetékekkel együtt. Igaz oda egy, vissza két átszállás van benne...


Utazási ajánlatokkal foglalkozom, tényeket soroltam, nem pedig véleményt.

2014. máj. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ha találtam egy olyan oldalt ahol azt írják hogy 55000ft oda vissza a repülőjegy augusztus 4-12ig meg hogy elvileg minden benne van.Akkor erre még jöhetnek plusz költségek? a bogair.hu-n
2014. máj. 24. 15:31
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Épp mint a hülyegyerekek az óvodában!!!!!


Minden ilyen kérdésre elmondjuk, hogy ne vásárolj közvetítőnél. Hogy sehol másutt nem veszünk fapados jegyet, mint a légitársaság saját oldalán.

Sem pelikánon, sem bravolfájon, sem más ilyen szemét oldalon.


Nem azért mert a válaszadók nem szeretik ezeket az oldalakat, hanem a Te érdekedben, mert DRÁGÁBB.

Nem tudom másképp mondani, össze kell hasonlítani a végső átrat azzal, amit a wizzair mond adott esetben azzal, amit pl a bravofly, és megérted miről beszélek.


Arról még egyetlen szót sem szóltam, hogy a wizzairnél a diszkont klubtagsággal eleve még olcsóbb lehetnél.

2014. máj. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Repkó József ***** válasza:

Az adott dátumon az Air Malta a legolcsóbb! $300.65, ami kb: 67.045 Ft

Ugyan ez a sokak által túldimenzionált WizzAir-nél (a 9.000 Ft/év discount tagság árát nézve) 71.190 Ft!


Előbbinél feladhatsz 20 kg súlyhatárig poggyászt és van hozzá utas- és poggyászbiztosításod, utóbbinál a poggyász feladás pénzbe kerül és külön biztosítás sincs...


Hát kérem, a repülőjegy foglalás egy szakma. Mint a kenyérsütés. Van amelyik pék jó kenyeret süt, van amelyik jobbat...

2014. máj. 25. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Amit Repkó József mond, abban van igazság.

Nevezetesen a budapesti fapadosoknál nagyon sokszor előáll az a helyzet, hogy simán drágábbak, mint egy normál légitársaság. Ettől függetlenül az érveléssel több baj is van:


- fapados jegyet majdnem minden időpontra lehet olcsón, avagy olcsóbban kapni. Csak keresni kell.

- az a legkevésbé objektív összehasonlítás, amikor az ember egyetlen adott pillanat árát hasonlítja össze egy másikkal, és azt mondja, "na nem megmondtam?"

- a klubtagság éves díját nem tisztességes egyetlen fő egyetlen útjára ráterhelni egy kalkulációban

- augusztusban minden drága. Aki akkor megy, meg is érdemli. szeptemberben simán 100 dollárból is lehetne menni, miközben semmivel nem lesz rosszabb hely Málta.

- Máltára augusztusban átszállással lehet legolcsóbban lejutni.

2014. máj. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Repkó József ***** válasza:

Kedves Hasta Siempre!

Akkor pontosítsunk tovább...


1. A fapados alma, a hagyományos légitársaság körte. Mindkettő gyümölcs, de különböző ízzel! (Lásd: a feladható poggyászról elhangzottakat)


2. A kérdezőtől megtudott információ a kiinduló pont... Valamihez azért mindig viszonyítunk, amikor vizsgálunk valamit, nemde?


3. A WizzAir - Air Malta példában pedig nem szerepel az ominózus 9.000 Ft-os tagdíj, hanem csak a klubtagággal számolt árak... Az pedig a WizzAir honlapján megtalálható!


Az általad említett alacsony árú példa is csak példa marad fapados szinten, amennyiben a csomagod egynél több, illetve meghaladja a 42 x 32 x 25 cm-es méretet...


Kellően elszomorít az is, hogy egyfajta kioktatást sejtetsz azzal, hogy "na megmondtam"... Az adott tárgyra vonatkozó tényeket raktam sorba.


Objektivitást kérsz egy olyan kérdésben, ahol a kérdezőkön kívül jó néhány válaszoló is mendemondák alapján ad tanácsot?

Előttem most is itt van a saját online foglalási rendszerem és mégsem erőltettem, hiszen látom, valódi utazási igény nincs is... Hogyan ajánljak ennek a közönségnek valamit, ami az ármozgásoktól megvédené őket, ha alap információkkal sincsenek tisztában? A konkrét kérdésre adok inkább konkrét és precíz választ...


És persze a saját nevem alatt...

2014. máj. 26. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 demonlord90 ***** válasza:
Azért előfordulhatnak olcsóbb jegyek is. Bécsi átszállással oda-vissza 128€ most (osztrák és máltai társaság) pl augusztus 17-23 közt. De több időre is össze lehet hasonlót rakni (legtöbbet olaszországi átszállással). Az átszállás it viszonylag közvetlen, de még pont van elég időd. Check-in-ekkel együtt kb 6-6 órát kell rászámolni az egész útra. Ha ez sok, akkor marad a közvetlen duplaennyiért.
2015. febr. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!