Kezdőoldal » Utazás » Európa » Velence tényleg büdös?

Velence tényleg büdös?

Figyelt kérdés
2014. máj. 27. 10:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. máj. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
vannak napok amikor igenis érezni lehet a szemét szagot . de alapjában véve nem bűdös.(azért gondolj bele hogy viz alatt van a fél város, a házak penészesek, valahol érthető hogy van valamennyi "szaga"
2014. máj. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
tényleg ... és pl ne akarj a lépcsőn lesétálva a vízhez kezet mosni ... brrrrrr
2014. máj. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Én hal és penész szagot, olyan nedves, "büdös víz" szagot hallottam. Még nem jártam ott, de ha ez igaz, nem is mennék, mert a párom utálja a halszagot, és az esőillat sem a kedvence. :(
2014. máj. 27. 11:29
 5/15 anonim ***** válasza:
nyaron, amikor nem annyira aramlik a viz a csatornakban, biza' hajlamos beposhadni itt-ott. ellenben az egesz varosra kijelenteni, hogy budos lenne, enyhen szolva is tulzas.
2014. máj. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Alapvetően nem... annyira nem is lagúnáknak van szaga, hanem ha betévedtek egy-egy félreeső sikátorba vagy zsákutcába, ott azért lehet egy kis húgyszag. De nem erősebb mint mondjuk nyócker egyes területein.
2014. máj. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Menjetek télen, akkor egyáltalán nincs szag.
2014. máj. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

Rövid, tömör és velős kérdés.

Rátapint a lényegre. Benne van az összes művészeti forma, a civilizáció, az építészet. A színek, a formák, az összes művészet, a szép és a jó, no meg a rossz amit az ember kénytelen elviselni.

Velence.

Igen.

2014. máj. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nyilván gyönyörű stb. stb. azért mennénk, de nem látnám értelmét, ha a párom csak parfümfelhőben bírná ki, hogy ne legyen rosszul. Nem voltam még ott, másoktól hallottam. Tán kérdezni nem bűn?
2014. máj. 27. 13:37
 10/15 anonim ***** válasza:
54%
nezd, ha azzal a prekoncepcioval megy oda, hogy Velence marpedig budos, akkor csinalhatsz te barmit, budosnek fogja erezni. ha egyszeruen nem figyel oda a szagokra, hanem nezelodik, fenykepez, kiul a tengerpartra a naplementeben, akkor lehet akarmilyen budos, szep elmeny marad.
2014. máj. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!