Kezdőoldal » Utazás » Európa » Velence tényleg büdös?

Velence tényleg büdös?

Figyelt kérdés
2014. máj. 27. 10:47
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Ő nem eleve úgy menne oda, mert én hallottam, és nem mondtam neki. Viszont tudom, hogy a halpultnál mindig rosszul lesz, és mondta a minap, hogy mikor esős idő van, és előjönnek a békák, giliszták, csigák, siklók, utálja azt a nyálkás, nedves szagot (???). Tudom, hogy semmi szépség nem tudná róla elterelni a figyelmét, míg nekem talán igen. Úgyhogy azt hiszem Velencébe vele nem is megyek akkor... :(
2014. máj. 27. 14:06
 12/15 anonim ***** válasza:
Ezt neki kell tudnia eldönteni, hogy bevállalja-e vagy sem. Ha tud úgy sétálgatni a hugyos nyóckerben, hogy nincs rosszul, akkor Velencében is fog tudni(ott se mindegyik utca hugyos, csak a félreeső sikátorok... többségét bejártam 5 nap alatt, és egy fokkal azért ott több látnivaló akad). És magának a lagúnának nincs különösebb szaga...
2014. máj. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs ember a földön aki nálam rosszabbul lenne a halszagtól. Nekem konkrétan hánynom kell tőle.

Velencében eddig 3-szor jártam életemben, és még soha nem tűnt fel hogy büdös lenne. Sőt, mikor tavaly voltam, előtte én is hallottam, hogy büdös, így direkt koncentráltam, de nem éreztem semmit :)

Van halpiac, na oda ne menjetek be.

Velencét látni kell!

2014. máj. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Na jó, akkor mégsincs törölve a listáról :) Még meggondolom, meg megkérdezem.
2014. máj. 27. 19:46
 15/15 anonim ***** válasza:

Évente 21 millió turista látogat el Velencébe!!!

Ez akkor is ennyi ha mentek, és akkor is, ha nem mentek.

2014. máj. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!