Kezdőoldal » Utazás » Európa » Paraliárol szeretnék sok...

Paraliárol szeretnék sok mindent tudni:milyenek az árak? Emberek? Tenger? Város,

Figyelt kérdés

2014. jún. 3. 05:44
 1/4 anonim válasza:

Mi tavaly voltunk ott nyaralni, elég jó volt, bulis a hely. Nagyon kevés pénzből is ki lehet jönni, ha okosan csinálod. Az emberekről annyit, hogy szerintem ilyen nagy csoportokban járnak ki a szerbek, és egyáltalán nem néztek jó szemmel ránk, de csak a srácok, a csajokat folyamatosan fűztük,csak nehéz volt, mert elég szarul tudtak angolul :D A tengerpart nem olyan jó, mert tele van minden szarral, nem olyan szép, mint néhány, nyugodtabb görög üdülővárosban. A város nem olyan nagy durranás, random görög üdülőváros; senki nem tud angolul, de nagyon barátságosak. Nekem személyesen ez jött le :D Ha mondjuk egy családi nyaralást terveztek, akkor nem annyira ajánlanám. Ha bulizni akartok, akkor jó választás:)

Összegezve: király a hely,csak sok a szerb, akik nem mindig barátságosak velünk, az emberek nagyon rendesek, a tenger nem olyan szép, a város meg olyan, mint a többi:D

Remélem, tudtam segíteni :)

2014. jún. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nagyonszépen köszönöm a válaszaidat valahogy most eltántorítottál mit jelent nálad az hogy kevés pénzből is ki lehet jönni?
2014. jún. 3. 17:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Én mindenkit lebeszélnék Paralia Kateriniről. Igénytelen és zsúfolt. Ahogy az #1-es is írta, rengetegen jönnek Szerbiából, Macedóniából, Romániából, és hát Magyarországról is. Árakkal különösebb probléma nem lenne, csak a minőséggel. Mi egy körúton voltunk tavaly autóval Görögországban, és annak utolsó állomásaként töltöttünk el egy napot Paralia-n. Kezdődött ott, hogy a szállás közelében nem volt parkolóhely. Nehezen találtunk egy helyet, egy nagy földes placcon. Elég volt szétnézni a környéken ahhoz, hogy semmit, egy törölközőt se, merjünk az autóban hagyni. A szálláson minden ragadt a kosztól, a liftnek nem volt biztonsági ajtaja. A tulaj egy egybenyakú, maffiózó kinézetű orosz volt, nem is beszélt görögül. 83 EUR-t fizettünk egy éjszakára egy 2 szobás, 4 fős apartmanért. Kb ennyiért a Peloponészoszi félszigeten 4-en 4 csillagos úszómedencés szállodában laktunk, reggelivel, tengerre néző szobában.

Az éttermekben az árak hasonlóak, mint máshol Görögországban, a felszolgálók jelentős része szláv nyelvű (szerb, macedón). A szállás után némi fenntartással mentünk be egy étterembe, de az történetesen nem volt rossz.

Városról gyakorlatilag nem beszélhetünk. Ez egy üdülőtelepülés. Van egy kis főtérszerűség egy szép kis templommal, estelente hömpölyög a turisták hada. A tengerpartja sem lenne rossz, de délutánra óriási a tömeg. Becsületére legyen mondva a település vezetésének, az esti szemetet reggelre feltakarítják.

2014. jún. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Az első válaszoló vagyok:)

A kérdezőnek a másik kérdésére válaszolva úgy értettem, hogy ha nem minden nap étteremben esztek, hanem bevásároltok, aztán főztök, meg nem a szórakozóhelyeken vesztek italokat, akkor egészen olcsó lehet a nyaralás:) Az egyik bulihelyen egy whiskeykóla 11 euró volt, ami irreálisan magas, de nyilván mindenhol így van:D

A második válaszadóval ellentétben nekünk nagyon korrekt volt a szállásunk, tiszta, jó minőségű bútorokkal felszerelt, nagy erkélyes apartman , s mindez nagyon olcsón:D ezek szerint szerencsénk volt:D

2014. jún. 10. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!