Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mit vigyek Angliába? Mik a...

Mit vigyek Angliába? Mik a legszükségesebb dolgok?

Figyelt kérdés
Az osztállyal 10 napra megyünk Angliába kirándulni és azt írták,vigyünk zsebpénzt.Mennyit érdemes vinni? Nem szeretnék sokat,mert maga ez az utazás 100 000Ft. És Amennyit magammal viszek" az mennyi magyar/angol pénzben? És a fogkefe,alapvető ruhák meg ilyeneken kívül mik fontosabbak,amiket vinnem kéne? Március május környékén megyünk.
2010. jan. 1. 22:50
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
6%
Az attól függ melyik részére mész.Egyik rokonom Burtonban van,és ott 1000(!)ft-ért vett telefont,3000-ért meg dvd lejátszót meg egy tv-t.Mi is itthon bevásároltunk neki cipőt kabátot ez kb.20-30 ezer ft között volt,erreföl mikor kiment angliába azt mondta hogy ezt mind féláron megtudta volna venni.Burton nem vmi nagy város,de a nagy városok,pl london az nagyon drága.Szerintem 20 ezer ft-ot vigyél magaddal a biztonság kedvéért!FONTOS:TELEFONT KINT VEGYÉL MERT AHOGY KIÉRSZ MAGYARORSZÁGRÓL,ABBA A PILLANATBA KIKAPCSOLJÁK A TELÓD,TELJES MÉRTÉKBE.DE ÚGY ÁM HOGY BE SEM BÍROD KAPCSOLNI,TEHÁT NEM CSAK LETILTJÁK!!!!
2010. jan. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
73%
tisztálkodási szereket ne felejtsd itthon azok nagyon drágák
2010. jan. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

-fogkrém,fogkefe

-ruhák(cipő(sport mindenképp!),pizsama,esetleg fürdőruha,zokni,pólók,kardigán/pulcsi,dzseki,bugyi,sapka)

-fésű

-tusfürdő

-sampon

-személyi i.

-telefon

-telefontöltő

-fényképezőgép(töltő/akku/elemek/kártya)

-papucs

-törölköző

esetleg:

-könyv(ek)

-napló+toll

-MP3 l.

-MP4 l.

-szótár

hirtelen ennyi

pénz szerintem FTban kb 20e--->ha kaptok kaját

ha nem akkkor--->45e


FIGYELMEZTETÉS!:mindig legyen nálatok fényképezőgép,vagy telefon (utóbbi mindenképp),és toll meg egypár papírlap,hátha találkoztok egy-két hírességgel!!!

2010. jan. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Tényleg kikapcsolják a telefonokat? Akkor nem is tudok beszélni az itthoniakkal? Szerintem egy 14 évesnek nem fogják megengedni, hogy telefont vegyen Angliában! De azért köszi a tippet!:D
2010. jan. 1. 23:21
 5/23 anonim ***** válasza:
68%

Esőkabát,gumicsizma!!!!!

A legfontosabbak.

2010. jan. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
kikapcsolják a telefont hogy be sem lehet kapcsolni :D:D mégis ki az a nyomorék aki ezt írta?! dehogy kapcsolják ki.. hülye az első. kicsit drágábban fogsz tudni beszélni, smsezni ennyi. roamingot kell aktiválni és ennyi
2010. jan. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem kapcsolják ki a telefont, én évekig jártam ki! Túrót kapcsolják. Pláne úgy, hogy be se lehessen kapcsolni! Anyám, aki ezt kitalálta...
2010. jan. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
62%
Ja, és okvetlenül próbáld ki a Fish and Chipset, és ha kérdezik, hogy kell-e bele Vinegar, mondd, hogy yes!!! (előző voltam)
2010. jan. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Oks,szóval nem kell aggódnom a teló miatt.Köszi! Persze hogy kipróbálom,sok mindent hallottam róla.És megfogadom!:D
2010. jan. 1. 23:48
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
a telefonoson én is néztem egyet:D úgy kikapcsolják hogy be sem bírod kapcsolni:D hmmm hát figyeljetek biztos kiveszik a bekapcsológombot belőle :D meg hogy kinn 1000ftért kapsz telefont....kérdem én milyet? valami őskövületet itthon is hozzádvágnak annyiért modernt meg biztos hogy nem kapsz annyiért kint sem. ilyen embereket...
2010. jan. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!