Kezdőoldal » Utazás » Európa » Albán tengerpartról vélemények?

Albán tengerpartról vélemények?

Figyelt kérdés
Járt már valaki az albán riviérán? Milyennek találtátok pl. Horvátországhoz képest?
2014. jún. 10. 12:12
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
esetleg megfontolhatnád az iraki és az iráni tengerpartokat is
2014. jún. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Ismerőseim voltak ott tavaly Durres környékén, nekik nagyon bejött. Azt mondták nem olyan szép, mint a horvát tengerpart, de sokkal-sokkal olcsóbb és az emberek nagyon kedvesek. Mi idén Montenegróba megyünk, de lehet jövőre elnézünk Albániába.
2014. jún. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, itt van egy rövidebb cikk az albán tengerpartról, nem vmi tartalmas, de a lényeget talán leírja:

[link]

2014. jún. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Az emberek nagyon kedvesek ott.
2014. jún. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2014. jún. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszett.

Igaz messze van, elérhetetlen távolságban, de teljesen rendben van.

2014. jún. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Azért nincs annyira messze, csak a balkánon kissé bonyolultabbak az utak mint pl Ny-Európában, de a Balkán sztem mindig megéri a fáradtságot, nagyon különleges.


Mit értetek az alatt hogy kedesek az emberek? Példát írnátok? Pl arra értitek hogy segítőkészek, vagy közvetlenek?

2014. jún. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az "albán riviérá"-tól, mint kifejezéstől, már önmagában ledobtam magam a fotelról, de ha már nyaralgatni szottyant kedved, javaslom még a Csecsen Kaukázust is, szép hegyek vannak (egyébként az legalább geográfiai szempontból tényleg szép).
2014. júl. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!