Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milánóban milyen látnivalót...

Milánóban milyen látnivalót ajánlotok?

Figyelt kérdés

Kb. egy hónap múlva Olaszországba utazunk 6 napra, Bergamo, Leccho és Milánó lesz az úticél.

Tudnátok ezeken a helyeken valami látnivalót, helyet, kajáldát, fagyizót, piacot, akármit ajánlani, amit szerintetek érdemes megnézni?

Annyi hogy nem autóval megyünk úgyhogy jó lenne ha nem lennének nagy távolságok vagy nagyon drága helyek.


Köszönöm a válaszokat előre is :)


2014. jún. 11. 20:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Én voltam mindhárom helyen különböző alkalmakkor.

Ezt most így elég nehéz lenne összeszedni, hogy milyen látnivalók vannak, külön-külön a google-on rá tudsz keresni, biztos sok minden elő fog jönni.

Három közül szerintem Bergamo-ban lehet a legkellemesebben eltölteni az időt, illetve a legjobb pizzát is ott ettem életemben. Lecco nagyon kicsi hely, ott gyakorlatilag a tó partján, illetve a párhuzamos sétálóutcában lehet nézelődni. Milánó nagy város, a Dómtól elindulva gyalogosan el lehet érni a fő látnivalókat.

2014. jún. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!