Kezdőoldal » Utazás » Európa » Vir szigetekről mik a friss...

Vir szigetekről mik a friss tapasztalatok? (2012-2013)

Figyelt kérdés
Olvastam sok rosszat de a legtöbb 4-5-6 évvel ezelőtti... Javult azóta valamit? ( gondolok pl a csatornarendszer stb)

2014. jún. 12. 08:41
 1/9 anonim ***** válasza:

Továbbra sincsen csatornázva!

Ami lemegy a wc-n, azzal összetalálkozhatsz a strandon!

Meg a többiekével is...

Rengeteg honfitársunk jár oda, és egyáltalán nem zavarja őket, hogy ebben fürdenek, a gyerekekkel együtt.


Majd ha mentek át a hídon, akkor felülről fogod látni, hogy mennyire opálos a víz a sziget körül.


Miért nem mentek Dalmáciába, ahol álomszép partszakaszok vannak, kristálytiszta vízzel??

2014. jún. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi, vendégként megyek szóval nincs sok beleszólásom a dolgokba.
2014. jún. 12. 09:50
 3/9 A kérdező kommentje:
"Ami lemegy a wc-n, azzal összetalálkozhatsz a strandon!" Ezt viszont valahogy nehezen tudom elhinni remélem ennyire azért nem vészes a helyzet
2014. jún. 12. 11:42
 4/9 anonim ***** válasza:

Tudod mit?

Akkor válaszold meg magadnak.


Tehát:

Ha egy aránylag kis sziget nincsen csatornázva, és minden szennyvíz ami a mosdóból, a zuhanyból és a wc-ből származik, az közvetlenül le van vezetve a talajba, az hová folyik szerinted, ha már telítődött a talaj a hosszú évek alatt???

(Tudod: "talajterhelés")

Amúgy szerinted miért ilyen rossz a híre a Vir-nek?

2014. jún. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én is csak az előttem írót ismétlem, tényleg kieresztik a szennyvizet a tengerbe. Nagyon guszta, hogy úszás közben szembejön veled egy sz.r.

Ha jót akartok, menjetek minden nap hajókirándulásra máshova.

2014. jún. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :D reméltem valaki megnyugtat, de csak rosszabb lett :D
2014. jún. 13. 08:27
 7/9 anonim ***** válasza:
Erősen túlreagálják. Nem vészes. Nem fog szembeúszni a szar, kivéve ha ott szart valaki. De Dalmácia tényleg jobb
2014. jún. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból mondom, hogy szembeúszik az, aminek nem kéne. És nem 1, nem 2 hanem sok. Főszezonban, legalábbis.
2014. jún. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Tömegével mennek a Vir-re a magyarok, mert kialakult ott egy erősen igénytelen "magyar kolónia", akiknek csak az számít, hogy néhány fityinggel olcsóbban jöjjenek ki mint máshol.

Maximum kapnak egy kis (pl.kóli)fertőzést, és nem a tengerparton nyaralnak majd, hanem a klotyón!!

Amúgy meg lesz a "körforgás", mert az is átszivárog majd a talajon keresztül a strand vizébe, amiben ismételten megmártózhatsz...


Mottó:

Aki a VIR vizét issza,

saját hugyát issza vissza!!

2014. jún. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!