Kezdőoldal » Utazás » Európa » Horvátországba Splitbe mikor...

Horvátországba Splitbe mikor érdemes elindulni Budapestről ha 2 körül szeretnénk odaérni szombaton?

Figyelt kérdés
750 km ugye, csak vannak közben kapuk...
2014. jún. 12. 14:23
 1/5 anonim ***** válasza:
ha keveset álltok meg útközben, akkor 7,5 óra az út (ebben a kapuk is bent vannak) ... megállás nélkül az útvonaltervező által adott időt simán meg lehet verni szabályos sebességgel, fizető kapukkal ... a tervező ide kb 7 órát ad
2014. jún. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak ugye szombaton megyünk, olvastam hogy valaki a zágrábi kapunál 3 órát várt.
2014. jún. 12. 15:14
 3/5 anonim ***** válasza:
ezt nem tudod megtervezni előre ... nagy a valószínűsége, hogy csúcsban mentek így ... induljatok el mondjuk hajnali 4-kor, aztán ha előbb értek kifeküsztök egyet a vízpartra míg nem fogad a szállás (én régebben minden nyaralásra éjjel utaztam (így a gyerekek is aludtak a kocsiban) úgy, hogy reggel 8 körül odaértem ... aztán délelőtt el voltunk a strandon
2014. jún. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
9 órát nyugodtan számolhatsz szombaton :(
2014. jún. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Főszezonban szombaton többet számolj, mint amit a gps ír. Máskor ha tudsz, vasárnapi váltással keress apartmant, sokkal nyugisabb az út.
2014. jún. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!