Kezdőoldal » Utazás » Európa » Angliában élők! Mennyit...

Angliában élők! Mennyit szokás adni ilyen munkáért?

Figyelt kérdés

Egyéni vállalkozó vagyok, immár 6. hónapja IT területen, lassan elérkezik az idő arra, hogy alkalmazottat is tudok foglalkoztatni. Első körben egy általános, asszisztensi pozíciót hirdetnék meg, egyenlőre részmunkaidőben. Kérdés, hogy mennyit szoktak adni ilyen munkáért? Órabérben szeretném. A munkakörről annyit, hogy irodai munka, napi 3-4 óra, telefonok fogadása, megválaszolása, üzleti levelek megírása, emailek írása, ügyfelek továbbítása hozzám. Elvárásként jó angol nyelvtudást és jó számítógép használatot kérek.


Ezek függvényében mennyit kellene kínálnom? Nagyjából be tudom lőni, csak kíváncsi vagyok más véleményekre is.



2014. jún. 25. 21:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha az alkalmazott olyan 7-8 fontot kap orankent az realis.
2014. jún. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Jómagam 7.50-es órabérrel akarom majd meghirdetni.
2014. jún. 25. 22:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Anglia melyik részén?
2014. jún. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Londonban
2014. jún. 26. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!