Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyik norvég várost ajánlod...

Melyik norvég várost ajánlod munka, letelepedés szempontjából a legjobb lehetőségnek? (N)

Figyelt kérdés
Amennyiben lehetséges komoly válaszokat szeretnék nem lehurrogást ész nélkül! Örülnék kint élő tapasztalatainak, tanácsainak. Norvég nyelv van, január körülre pénz is összejön. Én Lillehammer, Kristiansand, Tromso, Stavanger és Alesund (és környéke)-ben gondolkodom de nem kaptam választ sehonnan, személyesen mennék ki munkát keresni de nem tudom hol lennének nagyobb lehetőségeim, merre induljak? Nem mérnöki és nem egészségügyi területre mert ezekben nincs tapasztalatom sem papírom. Bár a magyaroktól segítséget ne várjak, ezt megkaptam, hát nem is várok csak tanácsokat illetve az irányt ha segítenétek belőni. :) Előre köszi a segítő választ!
2014. júl. 1. 16:50
 1/1 anonim válasza:
Stavanger talán - Oslo mellett - a legdrágább város. Én Bergent céloznám meg :)
2014. aug. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!