Kezdőoldal » Utazás » Európa » Londoniak segitseget kernem (? )

Londoniak segitseget kernem (? )

Figyelt kérdés
Agusztus körül elszeretnek menni Londonba. A szuleim tudta nelkul. Es azok e kerdesek erdekelnenek ha veluk beszelek telefonon es hivnak akkor fog-e nekik magyararazni valamit a telefon?( szamlas vagyok es azoknak elvileg a rooming be van kapcsolva vagy nem tudom mit kell vele csinálni na szoval elvileg ha szamlas vagyok akkor nincs semmi gond stb ugye? Illetve ha at szeretnem venni a szallast akkor azt ugye oda adjak egy 18ev alatti nak? Es nem tudom hogy van e ilyen angliaban de ha mondjuk igazoltat a rendor es kulfoldi vagyok es meg radasul kiskoru is akkor nem fog bevini vagy valamit csinalni? Erdekelnenek a kerulendo kornyekek mert nem szeretnem ha kirabolnanak stb...erdekelnenek a latvanyosagok. Es hogy szerintetek kb mennyi kolto penzt vigyek. Es melyik gepekel tudok 18 alatt utazni? Csak a wizz air-al? Hat elore is koszonom a valaszokat:) 16L

2014. júl. 2. 19:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Londonba lehet repülni

wizzair, easyjet, ryanair , british airways járatokkal is.

Angliában 18 éves kortól válik az ember nagykorúvá. Ahhoz, hogy szobát tudj bérelni akármilyen olcsó hostelben is, be kell töltened a 18 életévedet. 16 évesen nem fogsz tudni szállást bérelni.

Mobiltelefont nem nagyon tudom, bár amikor az otthoniak kint voltak, és mobillal hazatelefonáltak, nem csak a kintiek, de az otthoniaknak is vont le pénzt a telefonálás.

A rendőr ok nélkül nem igazoltat. Ha ittas, drogos vagy akkor igazoltatni fognak, és be is vihetnek.

Azt, hogy melyik zónát kerüld el, vagy miket érdemes megnézni, nem írom le, mert felesleges. Azért ennél sokkal körültekintőbb utazási előkészületekre lesz szükség..

2014. júl. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod:) a latnivalokkal azert nagyabol tisztaban vagyok..es az ottani utazasra metro stb(mennyi penz kell ra kb 3-4 napra?) tudom hogy draga. Csak ugy korubelul. Hat ez a szallasal meg nem tudom akkor mi lesz..
2014. júl. 2. 19:36
 3/11 anonim ***** válasza:

Itt olvashatod a metro jegy árakat

[link]

2014. júl. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Koszi:)
2014. júl. 2. 19:45
 5/11 anonim ***** válasza:
16L szuleid tudta nelkul Londonba. Csak ugyesen. Amikor kiderul (mert ki fog! ne hogy azt hidd hogy nem fog) akkor szerinted szuleid mit fognak reagalni? Ne nekem valaszolj, magadnak. Raadasul ha a fentieket jol olvasom egyedul akarsz menni. Hat, ehhez tenyleg csak gratulalni lehet.
2014. júl. 7. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Azta az izgi lehet. Szívesen elmennék veled. :P 18F
2014. júl. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
:DD ha nem ez az oldal lenne akkor en is barkivel:DD
2014. júl. 10. 16:20
 8/11 anonim válasza:
lehet későn kérdezek ..de tanköteles vagy nem?
2014. júl. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Felejtsd el az otthoni telefonodat Angliában, különben rámegy az alsóneműd is!


Lebara kártya max. 1 font, de néha ingyen is adják. Feltöltöd pl 10 fonttal és veszel hozzá egy UK Plus csomagot egy kis internettel 7,5-15 font értékben. Itt a UK Plus a fontos, mert ez alatt Magyarországot akár vonalasat, akár mobilszámot csak 1 pennyért hívhatsz percenként. Így a 10 fonttal 1.000 percet beszélhetsz.


Van egy újabb szolgáltató is, a Vectomobil, ami 0,5 penny/percért reklámozza magát, de ezt sosem próbáltam.


[link]

2014. júl. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat 16 ig vagyok elvileg tankoteles de meg tanulok.:)
2014. júl. 19. 23:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!