Kezdőoldal » Utazás » Európa » Akik jártasak utazásokban,...

Akik jártasak utazásokban, jővőre Belfastba szeretnék menni, hogyan lenne egyszerű, mégis olcsó megoldást találni? Repülő vonat busz mindegy mivel mennék.

Figyelt kérdés
Aki esetleg járt már ott,és eltudná mondani hogy hogyan ment,mivel,és hogy megérte e,azt megköszönném.
2014. júl. 7. 17:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Budapest London, vagy Budapest Manchester fapados repülővel, ahonnan tovább Lingus, Easyjet, vagy Flybe.com járataival.


Angliába - Budapestről - legalább 5 fapados megy.


Ha elakadsz, nézd az egyes szakaszokat külön-külön, vagy skyscanner-rel.


Ráérsz még a vásárlással, ne kapkodd el!!!

2014. júl. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a segitséget:).Tudom hogy ráérek,nem is akarok még venni jegyet,csak jobb előre nézelődni hogy tudjam mennyiből jönne ki az út. Aki tud még segíteni nyugodtan írjon :)
2014. júl. 7. 18:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Annyira olcso a repulo hogy gondolni sem erdemes masra (a ket komp vagy csalagut+komp onmagaban dragabb lehet mint a repulo!). Hogy London fele ... ki tudja. Sok idot fogsz eltolteni a skyscanner oldalan. Nezzd meg a wikipediaban hogy belfastba honnan mennek gepek, es hogy budapestrol hova mennek es a megfelelo parositasokat keresd vegig. Sok lesz.
2014. júl. 8. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia,

Kicsit keson akadtam valamiert erre a kerdesre, de szerintem a legegyszerubb, ha Budapestrol Dublinba repulsz Ryanairrel, es onnan 2 ora alatt busszal Belfastban vagy. Altalaban ugyanannyira jon ki, mintha atszallnal valamelyik angol varosban, csak fel napot megsporolsz :)

2014. szept. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!