Kezdőoldal » Utazás » Európa » Horvátországi utazáshoz elég...

Horvátországi utazáshoz elég a személyi igazolvány, nem kell az útlevél?

Figyelt kérdés
2014. júl. 9. 18:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Magyarország EU-tag

Horvátország EU-tag


Szerinted?

2014. júl. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
SZERINTEM nem kell útlevél, de biztos nem vagyok benne, ezért mertem kérdezni. Szabad?
2014. júl. 9. 18:43
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem kell útlevél, már akkor sem kellett, amikor még Horvátország nem volt EU tag.
2014. júl. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szabad kérdezni, de miért itt kérdezel ilyet? Ha 5-en azt írjuk, hogy kell akkor igényelsz útlevelet?

[link]

Legközelebb ezt nézd.

2014. júl. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

3. : Köszönöm!

4.: azért mert ez egy olyan oldal, ahol meg lehet kérdezni. De ha legközelebb engedély kell, akkor nem fogok. :) Nyilván nem akarok útlevelet igényelni, ha elég a személyi, pont ezért kérdeztem, mert nem akarok koppanni a határon, lejárt az útlevelem. Ha ennyire fáj, akkor minek válaszolsz egyébként, ezt én nem értem.

A 3. válaszoló felfogta, tudott normálisan válaszolni. De azóta utánanéztem egyébként, mert ekkora segítőkészséget régen tapasztaltam ezen az oldalon, gyors válaszra lett volna szükségem. Ennél sokkal hülyébb kérdésekre is érkeznek normális válaszok, de látom a csordaszellem begyűrűzött. Én nem válaszolok, ha ne akarok és kész. :) Neked sem kell, meg az elsőnek sem.

2014. júl. 11. 11:45
 6/8 anonim ***** válasza:

1. legalább hatvanan megkérdezték már..

2. alap dolog kb. mindenki tudja, hogy EU:n belül nem kell.

3. küldtem neked egy normális linket ahol hivatalos infók vannak. Itt kérdezheted, de ha nem kapsz választ vagy ha rosszul válaszol valaki, aki tényleg gondban leszel a határon.. Szóval ez volt a problémám, de egyáltalán nem csodálkozom, hogy nem sikerült felfognod..

2014. júl. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Egyrészt túl vagyunk rajta, másrészt segítek hogy felfogd, bár semmi közöd hozzá.

Tehát: amikor kérdeztem, előtte rákerestem a google-on, de egyik oldal sem jött be, csak a gyk, ami már meg volt nyitva. Ezért itt kérdeztem.

Én nem ezektől a válaszoktól teszem függővé, de akkor és ott segítség lett volna (nyilván nem a te fajtádtól). Ha valaki azt írta volna, hogy kell útlevél, akkor felhívtam volna egy okmányirodát. De történetesen nem írta senki, bármilyen hihetetlen is. Próbálj túllépni rajta, van aki másmilyen és szeret segíteni.

Te meg menj a francba az eszetlen okoskodásoddal! :)

2014. júl. 11. 13:00
 8/8 anonim ***** válasza:
Semmi értelme nincs annak amiket írtál, de legalább megtudtad, hogy nem kell Horvátországba útlevél :) Jeehh Gratula :)
2014. júl. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!