Kezdőoldal » Utazás » Európa » Berlin, Munchen, Barcelona...

Berlin, Munchen, Barcelona vagy Madrid a legelhetobb varos? LEGYSZI SOKAN!

Figyelt kérdés

2014. júl. 16. 18:53
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
A felsoroltak közül én Berlint és Münchent ismerem. A kettő közül München az élhetőbb, ember közeli.
2014. júl. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
91%
Szerintem Barcelona a legjobb.
2014. júl. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
München ha az objektív listát nézzük.
2014. júl. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Yehudina ***** válasza:
35%
München, de csak akkor, ha valaki a német precizitást tudja követni. De ha valaki kikapcsolódásnak a bikaviadalokat kedveli, akkor Barcelona.
2014. júl. 17. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Nekem a fölsoroltak közül München a nyerö; imádom a hangulatát, az embereket, a mentalításukat.

A papírforma szerint viszont már évek óta Bécs a világ legélhetöbb városa. Na, ott is klassz az életvitel.

2014. júl. 21. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
München
2014. júl. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Munchen
2014. júl. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Sziszto98 válasza:
Semelyik Marbella mert Mediterán éghajlat gyönyörű tengere vann és hangulata is állitólag nagyon jo.
2016. aug. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mindenkinek mást jelent az élhetőség fogalma. Készülnek ugyan "hivatalos" listák, melyek a tömegközlekedést, munkalehetőségeket, szórakozási lehetőségeket, közbiztonságot, stb. veszik figyelembe, az említett városok közül ezeken a listákon általában München szerepel legjobban:

[link]

Nekem speciel egyértelmű lenne a választás, számomra a német nyelvterület nagyvárosai számítanak a legélhetőbbnek, mert szeretem a kiszámíthatóságot, a jól szervezettséget, a városon belüli sok zöldterületet, valamint a német/osztrák kultúra alapból közel áll hozzám.

Tudom viszont, hogy sokan irtóznak ezektől a dolgoktól, számukra Barcelona vagy Madrid biztosan élhetőbb lenne a kedvezőbb éghajlat, a nagyobb spontaneitás és lazaság miatt.

Úgyhogy véleményem szerint azt, hogy mi az élhető, mindenkinek magának kell megfogalmaznia.

2019. jún. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!