Kezdőoldal » Utazás » Európa » Anglia, London látványosságok?

Anglia, London látványosságok?

Figyelt kérdés
Tudtok szép helyeket Angliában (elsősorban Londonban)? Londonba utazunk augusztusban és érdekelne pár szép hely, múzeum, bolt látványosság... előre is kösz

2014. júl. 20. 21:11
 1/6 anonim ***** válasza:

1. Rengeteg ilyen kérdés volt már, és rengeteg válasz. Keresd vissza a kérdéseket, és olvasd el

2. Google. Beírod, hogy londoni látványosságok, és mindent kidob amit érdemes megnézni.

2014. júl. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A Hyde parkot ne hagyjátok ki, meg a Tower-t sem.

A Buckingham palota előtt mindig nagy a tömeg, ott rendesen nem lehet látni.

Ja és a London Eye-re is érdemes felülni. Ne rettentsen el a hosszú sor, meglepően gyorsan halad.

2014. júl. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi
2014. júl. 23. 17:24
 4/6 A kérdező kommentje:

Megjártuk Londont és jó volt. Írok egy összegzőt szerintem érdemes elolvasni... :D

Tehát London szép szerintem és érdemes egyszer elmenni, de azért ennek is vannak árnyoldalai. Úgy London általában eszméletlen drága és szinte minden a kétszerese az itthon áraknak szóval elég durva.(két dolgot találtunk ami kint olcsóbb: a tej és a KitKat) Amit szerintem érdemes megnézni kint: Natural History Museum, Science Museum, British Museum (én nem vagyok oda annyira a töriért úgyhogy ez annyira nem tetszett de azért jó volt), Big Ben és környéke (az Abbeybe bemenni nagyon drága úgyhogy én a vasárnapi misét ajánlom, mert azért nem kell fizetni...), Greenwich ill. ott a csillagvizsgáló,a hajózástörténeti múzeum és szerintem a libegőre ami ott átmegy a Temze felett arra érdemesebb felülni mint a London Eye-ra... Voltunk még a Stonhenge-nél de szerintem NAGYON NEM ÉRI MEG és jó drága is.

Összességében London szép és egyszer érdemes elmenni (mondjuk mi valakinél laktunk tehát a szállásért nem kellett fizetni) de szerintem annyira nem jó hogy ott éljek...

2014. aug. 20. 15:47
 5/6 A kérdező kommentje:
Ja még az érdemes, hogy az utazás előtt kb egy hónappal rendelni egy oyster card-ot (fényképeset) mert úgy sokkal olcsóbb.
2014. aug. 20. 15:50
 6/6 anonim ***** válasza:
neked nem fényképes oyster kell, hanem visitor oyster
2014. aug. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!