Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyen olyan au pair ügynökség...

Milyen olyan au pair ügynökségek vannak, ahol nem kell az aupair jelöltnek fizetni és megbízhatóak?

Figyelt kérdés

Eddig ügynökség nélkül próbáltam, de elegem van abból hogy hülyének néznek. Vagy nem akarják megadni a törvényesen előírt zsebpénzt, vagy azt akarják dolgozzak heti hét napot három gyerekkel, vagy egy szobába akarnak tenni egy háromévessel...

Én szeretnék tisztességesen dolgozni, nem esik le a karikagyűrű az ujjamról egy kakás vécé elsúrolásától, de azért nem vagyok ennyire palimadár.


Szóval ki melyik ügynökséggel járt eddig jól?



2014. júl. 26. 17:08
 1/6 anonim ***** válasza:
szerinted ha ügynökség közvetít ki és lehúz x összeggel attól majd akinél dolgozol az jobb lesz? az ügynökség egyébként a megrendelőt védi nem téged, csak hogy tudd
2014. júl. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Épp olyat keresek, aki a családtól kér pénzt.
2014. júl. 26. 21:58
 3/6 anonim ***** válasza:
arról beszélek én is
2014. júl. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jó, és akkor melyik lenne az?
2014. júl. 27. 18:31
 5/6 anonim válasza:

Törvény szerint nem kérhet pénzt egy au pair ügynükség sem az au pair-től, ráadásul elvileg őt is védenie kell adott esetben.


A gyakorlat persze sokszor más. Sajnos nem vagyok tájékozott ebben, én csupán próbálkoztam Bp-en anno, ügynökésgeknél, és végül nem vállaltam, mert le akartak húzni mindenhol , mindenféle ürügyekkel (kötelező tanfolyampénz, stb címszóval).

2014. júl. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én Facebookon keresztül találtam családot, au paires csoportban. A többi lány a környéken szintén. Semmi ügynökség. Teljesen legális, és rendszeres kérdésekkel, Skype-pal, ha volt előző au pairjük, akkor beszélj vele... nem kell ügynökség feltétlenül:)
2014. aug. 2. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!