Kezdőoldal » Utazás » Európa » Spanyolország, Olaszország...

Spanyolország, Olaszország vagy Franciaország?

Figyelt kérdés
Hová éri meg menni nyaralni? Úgy értem ezt, hogy ki hol járt már és mit mond. Illetve hol a legolcsóbb?
2014. jún. 11. 16:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Mivel mindháromban voltam többször... Mindegyik országba megéri elmenni. Attól is függ mit akarsz látni belőle, mi érdekel,várost akarsz nézni vagy tengerparton dögleni stb.

Spanyolország talán egy árnyalattal olcsóbb, Franciaországnak és Olaszországnak is vannak extrém drága helyei (pl 1 lit benzin most 610Ft az olasz Riviérán)

2014. jún. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Párizsban voltam többször is. Gyönyörű város. Ha gyerekekkel vagytok, érdemes oda menni, és Disneyland-et is útba ejteni. :) A kicsik oda szoktak lenni érte - meg a nagyok is. ;)

A Grévin múzeum szintén egy nagyon jó program (olyan, mint a Madame Tussauds). Ezen kívül persze rengeteg látványosság, séták a belvárosban, hajókázás... El lehet menni a környező városokba, a kastélyokhoz...


Madridban és Barcelonában voltam. Madrid igazi főváros, gyönyörű. Nekem kicsit jobban tetszett, de Barcelona is nagyon jó, főleg, ha tengerhez vágytok.


Olaszországban sajnos még nem voltam, így arról nem tudok nyilatkozni. Nekem most ez egy tervbe vett dolog.


Az árakról így nem lehet nagyon mit mondani, hiszen azt sem tudjuk, milyen fajta nyaralásban gondolkodsz.

2014. jún. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

mindháromban voltam párszor, spanyol messze van és semmi extra

helyedben az olasz-francia határra mennék (nizza) és onnan bejárnám a környéket (milano, monaco, st.tropez)

2014. jún. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezek közül Spanyolország a legolcsóbb, meg talán Olaszország adriai része, de az kevésbé szép. Franciaországban még nem voltam, de sztem az nagyon drága, legalábbis ami a szállások árait illeti...
2014. jún. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!