Kezdőoldal » Utazás » Európa » Angliában élő magyarok! Ki...

Angliában élő magyarok! Ki melyik településben él? Remélem jó helyre írom a kérdésemet.

Figyelt kérdés

Sokan éltek kint Angliában, viszont én konkrét településekre volnék kíváncsi, hogy mégis merre laknak magyarok. Sokan Londonba mennek de azon kívül TI hol éltek?

Senki életében nem akarok vájkálódni, csak érdekelne, hogy kinek mi a tapasztalata azzal a környékkel, ahol él meg ilyesmi. :)



2014. aug. 5. 17:36
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Én Royal Wootton Bassettban élek. Ez egy kicsike városka Wiltshire megyében.
2014. aug. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Derby-ban lakom a párommal. Saját vállalkozásunkban dolgozunk. Imádom a környéket, 2,5 évig éltünk Londonban, tavaly októberben költöztünk ide, nagyon jól érezzük magunkat.
2014. aug. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Úgy egy jó 1-1,5 év múlva szeretnénk párommal kiköltözni, ezért kérdezősködök főleg. Persze sokat utána olvastunk már a költözés menetének, áraknak, munkáknak satöbbi, de szerintem nem lehet eléget tájékozódni ilyen témában. :)
2014. aug. 5. 21:12
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Én London keleti részén, Stratfordban lakom. Nagyon jó környék, tele bolttal, bevásárlóközpontokkal. Relatíve hamar be lehet jutni a belvárosba, mert busz, metró, DLR és vasút is rendelkezésre áll. Itt van az Olimpiai Park, ami jól felvitte az árakat. Én ugyan dolgozom, de az egyetem, az iskolák pár utcányira vannak tőlem.


Szép hely, nagyon jó helyen is lakom, csak nagyon zsúfolt itt minden. Annyian vannak egy boltban mindig, mint nálunk karácsonykor!


Igazából meguntam már ezt a tömeget, ezért hosszabb távon szeretnék én is elköltözni. Nottingham-et néztem ki, ami az előbb említett Derby-től nincs messze. Teljesen más környék. Nyugodtabb és megnyugtatóbb, dimbes-dombos. És persze tömegnek nyoma sincs!

2014. aug. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Londonban élek - Walthamstow városrészben. Olcsó a szállás, metróval nagyon hamar bent vagyok a városközpontban. Idővel szeretnék Londonon belül máshova költözni, imádom a nyüzsgést, pörgést, Walthamstow-ban ez nincs meg.
2014. aug. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Lancashire-ben lakom, Manchestertől körülbelül 1 órára. Egy kis gyár városkában. A környéken több kis városkát ismerek, de amelyikben lakom, azt kedvelem a legjobban. Sajnos nagyon sok a pakisztáni a környező városokban. De ebben a városkában alig vannak. Sikerült egy olyan környéken vennünk házat kis családommal, ahol nincsenek pakisztániak és lengyelek vagy egyéb külföldiek se.
2014. aug. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
100%

Leeds-ben élunk lassan 3 éve. Nem hittem volna de fantasztikus döntés volt!

Sokan vagyunk itt Magyarok, segitunk egymasnak. Vannak akik ossze is jarnak bogracsozni stb stb. Jol erezzuk itt magunkat jo valasztas volt szivbol ajanlom! (Minden szempontbol)

2014. aug. 12. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Swindonban élek, én szeretem ezt a város, pedig inkább "gyárváros". Azért ide jöttünk mert itt volt munka, és engem is alkalmaztak alig angol tudással. A szállás kicsivel olcsóbb mint máshol, minden kapható ami kell egy embernek, és kirándulás szempontjából is könnyebb elindulni több helyre.
2014. aug. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Mi is Lancashire-ben élünk, mi is 1 órányira Manchestertől, Prestonban. Munka szempontjából jó választás volt. A belvároson kívül kulturált, nyugodt helyen élünk angolok lakta részen. Eddig bármerre utaztunk az országban, mindenhol találkoztunk magyarral, szóval azt hiszem ezen a szigeten mindenhol élnek magyarok :D
2014. aug. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :)

Nekünk Londonban és Bristolban van ismerős, valószínűleg az utóbbi városba mennénk majd. Munka-lakás intézése miatt eleinte szükségünk volna majd segítségre, ezért nem akarunk olyan várost választani, ahol senkit nem ismerünk.

Viszont később (maaaaaajd) szeretnénk saját lakást vagy házat, ez esetben pedig már egyáltalán nem mindegy a környék.

Ha nem akarnak megkéselni, állatbarát a környezet, van meló, akkor tökkkéletes. :)


Mielőtt elkezdenének leirsogálni: tudjuk, hogy nem megy pikk-pakk minden, tudjuk, hogy kint is sokat kell dolgozni, sokat kell érdeklődni, alaposan fel kell készülni stb.


Szívesen várom a további kommenteket is! :)

2014. aug. 18. 13:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!