Kezdőoldal » Utazás » Európa » Angliában élő magyarok! Ki...

Angliában élő magyarok! Ki melyik településben él? Remélem jó helyre írom a kérdésemet.

Figyelt kérdés

Sokan éltek kint Angliában, viszont én konkrét településekre volnék kíváncsi, hogy mégis merre laknak magyarok. Sokan Londonba mennek de azon kívül TI hol éltek?

Senki életében nem akarok vájkálódni, csak érdekelne, hogy kinek mi a tapasztalata azzal a környékkel, ahol él meg ilyesmi. :)



2014. aug. 5. 17:36
1 2 3
 21/22 Kliszta ***** válasza:

Lassan 2 eve jottem Angliaba, Nottingham, azon belul Beestonban elek, ami olyan, mint egy nagy falu :D

Szeretek itt lakni, nyugis, sok szep hely van a kozelben is.

Sok magyar lakik itt, ez jo is meg rossz is, mert vannak itt jonehanyan, akik 6-7 ev utan is csak gagyognak angolul :o

2014. aug. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

én Gatesheadben lakom, északon, Newcastle mellett van.


a lakáshoz: mikor én vettem az előzőt, épphogy elkezdtem csak dolgozni a munkahelyemen (két és fél éve voltam akkor itt), kerestem valami 12ezret...próbaidős voltam, megadták a hitelt, és 10%- elég volt. viszont ez még a válság előtt volt.

a mostani lakást azért kellett vennem, mert az előzőt lebontják, s el kellett költözni.


egyébként, ahogy jössz fel egyre északabbra, egyre olcsóbbak a lakások. meg sajnos a munka is kevesebb...

2014. szept. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!