Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mit érdemes vinnem Angliába?

Mit érdemes vinnem Angliába?

Figyelt kérdés

Két hét múlva indulunk Angliába, de nem tudom milyen ruhákat érdemes vinnem. Milyen idő van kint? Inkább hosszabb, melegebb nadrágokat vigyek, vagy rövidet?

Milyen ételeket vigyek, amik sokáig elállnak?

Mennyi pénzt érdemes vinnem, ha ruhákat szeretnék vásárolni az Oxford Streeten?

A hosszú buszútra mit vigyek magammal? Mivel töltsem el az időmet?

A Mobile Home-ok területén van wifi?

A telenornál milyen csomagra érdemes váltanom, amivel olcsóbban telefonálok külföldön? Lehetőleg olyanra lenne szükségem, amivel internetezni tudok. (nem azért van szükségem internetre, mert nem bírom ki egy hétig, hanem ha Viberen keresztül telefonálok olcsóbban jövök ki.)

Előre is köszönöm a válaszokat!


2014. aug. 6. 21:05
 1/4 anonim ***** válasza:
2 éve voltam kint, esőkabát/széldzseki/esernyő mindig legyen nálad,eléggé változékony az időjárás.Nadrágból térdnadrágokat és halásznacit vittem.Drága ország 15-20 ezer szerintem minimum a shoppingolásra,ha marad az nem gáz :D Zenehallgatással töltöttem az időt.A telenoros kérdésben nem tudok segíteni sajnos.Bár szerintem akkor érdemesebb váltani ha hosszabb időre mész ki.
2014. aug. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az időjárást 2 héttel előtte elég nehéz megmondani, de előző héten, vagy pár nappal előtte itt nézd meg:

[link]


Ételeket én max az útra vinnék, mivel ott is ugyanazt megkapod olyan áron amit itthon, de egy makis menü is 5Ł.


Az Oxford Street az egy bevásárló utca, mint ilyen nincsenek egységárak, azaz vásárolhatsz egy nadrágot a Gucciban is 500Ł-ért, meg vehetsz egy frissen bangladesben legyártottat a Primark-ban 5-10Łért. Mondjuk az utóbbiért kár ennyit utazni.

Én kialudnám magam út közben, bár még sosem kínoztam magam egy 2 napos buszúttal. A fapados olcsóbb és 2 órás út.

2014. aug. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én Londonban élek. Az elmúlt 2-3 hétben Max.éjjel-este esett, meg egyszer kora reggel. Azt sem gyakran. Persze ez nem azt jelenti, hogy 2 hét múlva is így lesz. De nagy eső rég volt. Esőkabátod mindenképp legyen, mert ha szeles az idő, az ernyő használhatatlan. Hozz egy vékony kabátot (széldzseki, farmerkabát vagy hasonló), meg hosszúnadrágot inkább. Shortot/térdnadrágot 1-2-t Max. Rövid ujjú felső az mehet, de azért legyen vékony hosszúujjúd is.

Ruhát jó lenne tudni, hogy mit akarsz venni, de hacsak nem a legalja Primarkban akarsz vásárolni, akkor szerintem 50-100 fontot számolj rá. De ez attól függ, hol akarod venni a dolgokat. Egy H&M kategóriában 50fotból veszel kb. 2 nadrágot, meg 3 felsőt. Nem akciós áron.

Busz útra én vinnék laptopot (az ilyen buszokon szokott lenni minden üléshez konnektor), zenét, magazint/könyvet, vékony pokrócot, igény szerint füldugót.

2014. aug. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Na de, hova utazol Anglián belül??? Oké, tudjuk. Londonba.

Én is Angliában lakom, de északon. Itt bizony voltak nagy zuhik az elmúlt napokban. Én a helyedben vízlepergetős kapucnis kabátot vinnék, kardigánt, hosszúnacit, és rövidujjú felsőket. Itt úgyis bevásárolsz majd. A fölöttem szólóval egyet értek a vásárlással kapcsolatban. Plusz az akciós helyekre mindenképpen nézz be, itt nem olyan a leértékelés mint otthon ugyanis, hanem tényleg 70%. És egy tkmaxx-ot mindenképpen keress, nagyon megéri ott vásárolni. Ételeket nehogy hozz, itt is kapni :D Nem drágább, mint otthon. Sőt.

2014. aug. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!