Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ha lenne lehetőségetek, hova...

Ha lenne lehetőségetek, hova költöznétek?

Figyelt kérdés
Angliába vagy Franciaországba? Miért?

2014. aug. 10. 19:40
 1/5 anonim válasza:
51%
Angliába, azon belül is Londonba. Szeretem a nagyvárosi nyüzsgést és Londonban van valami bizsergés. A buszok, a telefonfülkék, az emberek és az épületek...áhh utánozhatatlan! :)
2014. aug. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%
Londonban élek, imádom, nem mennék máshová :)
2014. aug. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat, arra tudnátok esetleg válaszolni, hogy mennyire nehéz megélni Londonban?
2014. aug. 10. 19:52
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű munkásként, aki minimálbért vagy csak kicsivel többet keres, annak nehéz. Aki ért is valamihez, az kap olyan bért, amiből meg is tud élni. Londonba akkor érdemes jönni, ha legalább 1400-1500 font nettó fizetés reális.
2014. aug. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Angliában könnyű megélni. De a helyedben nem Londonban próbálkoznék, hanem vidéki városban, ugyanis a minimálbér mindenütt minimálbér. A különbség csupán annyi, hogy amennyiért vidéken lakást bérelsz, annyiért Londonban szobát. És az sem mindegy, hogy másodmagaddal osztozol a fenntartási költségen, vagy 9-en kerülgetitek egymást. Mert tételezzük fel az első 1-2 évben minimálbérért tudsz majd csak melózni. A telefonfülkék, buszok, házak pedg mindenhol ugyanolyanok. Illetve hogy a kérdésnél maradjunk, én a helyedben úgy döntenék, hogy amilyen nyelvet beszélek,oda költözöm. Nekem Angliába volt lehetőségem, így hát ide költöztem.
2014. aug. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!