Kezdőoldal » Utazás » Európa » Egy lengyel ismerősöm mondta,...

Egy lengyel ismerősöm mondta, hogy náluk illegális szimplán kimenni egy erdőbe és sütögetni, grillezni. Ez mennyire igaz? És milyen okokkal támasztják alá ezt a törvényt?

Figyelt kérdés

2014. aug. 12. 17:54
 1/4 A kérdező kommentje:
Még fiatal, úgyhogy nem vagyok benne biztos, hogy teljesen helyesen szűrte-e ezt le valahonnan, de én elképzleni nem tudok egy állandó tűztilalmat.
2014. aug. 12. 18:00
 2/4 anonim ***** válasza:

Itthon is tilos. Ezt úgy hívják, hogy illetéktelen belépés magánterületre.

Az erdő lehet magán tulajdon,illetve közterület.

Ha magán tulajdon akkor ezt nem teheted meg, ha közterület akkor pedig az arra vonatkozó szabályokat kell megtudnod.

2014. aug. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hm, hülye vagyok a joghoz. Akkor mit értenek a tűzgyújtási tilalom azon fokozata alatt, hogy "csak kijelölt helyen"?
2014. aug. 12. 22:22
 4/4 anonim ***** válasza:
A csak kijelölt helyen azt értik, hogy a közterületeken elhelyezett tűzgyújtó helyeken, felismerni könnyű, mert általában egy kör alakú terület körbefalazva, hogy a tűz semmiképp se terjedhessen tovább.
2014. aug. 13. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!