Kezdőoldal » Utazás » Európa » Autostoppal europaban? Velemen...

Autostoppal europaban? Velemenyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Erdeklodni szeretnek, hogy szerintetek biztonsagos-e autostoppal nemetorszagbol egesz sziciliaig utazni es hogy mennyi ideig tartani?
2008. aug. 8. 13:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Hat, hogy mennyi ideig tart majd az ut stoppal azt nem tudom, de jo buli lehet egy ilyen utra elindulni!

Hanyan mentek? Fiuk, lanyok vagy csak egyedul mennel?

Amugy egyedul nem ajanlanam!

Jo utat!

2008. aug. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
ez biztos nagyon jó buli lehet, de ez is a szerencsén múlik. nem tudod kiszámítani előre hogy rendes emberekkel futsz e össze vagy sem. én azért kicsit óvatos lennék de mennék mindenképp :D
2008. aug. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
egyedul vagyok egyelore. amugy 15-16-an indulnek es 23-24-en jonnek vissza. nem artana utitars ...
2008. aug. 9. 21:49
 4/4 anonim válasza:
Szia! Az én tapasztalataim a következőek: Németországban nagyon jó stoppolni, még olyan helyen is felvettek, ahol elvileg tilos a stopp (autópálya mellett), jók az utak is, tehát szinte úgy haladsz, mintha te vezetnél. Ausztriában elég gyatra, kb. mint Magyarországon, nem szeretik a "csóró stopposokat".. Észak-olaszországban viszont tragikus a helyzet, itt minden sihedernek vesz a amjája egy autót, és csak a barátnőjét hajlandó fuvarozni vele, mélyen lenézik, sőt még meg is alázzák (beszólások, megáll, majd röhögve elhajt..) a stopposokat. Itt kivétel nélkül csak a külföldiek, vagy a bevándorlók álltak meg nekünk, volt, hogy három órát kellett váernom anapon... Délebbre állítólag jobb a helyzet. Én a pasimmal stoppoltam, egyedül is jó lehet.
2009. jún. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!