Kezdőoldal » Utazás » Európa » Októberben Rómába megyek,...

Októberben Rómába megyek, nagyjából 3 napot fogok ott tölteni, mennyi pénzből lehet megoldani az étkezést (részletek lent)?

Figyelt kérdés

Kifőzde szerű kis étkezdék, olcsóbb pizzériák, élelmiszervásárlási lehetőségek érdekelnének (utóbbi esetén pl. pékáru, zöldség-gyümölcs).

A főbb kiadásokat már elintéztem (utazás, szállás, tömegközlekedésre jegy, belépő elővételben), a szálláson lesz reggeli, viszek magammal pár konzervet, de van, amit ott vennék meg inkább helyben.


2014. szept. 10. 14:32
 1/5 anonim válasza:
ebédre pl pizza( 6 euro kb egy margarita, kebab4-5 euro). vannak éttermek ahol ebédre menüt választhatsz (10-15 euro). esetleg kinai étterem, 4-5 euro egy adag tészta, vannak boltok ahol kifejezetten főtt ételeket árulnak.( lasagne, sült csirke , köretek stb), itt is egy fő 5-6 euróból megussza az ebédet.vacsira veszel szenvicset, vagy peksegben veszel kenyeret a boltban meg felvàgottat. ne felejtsd el hogy a boltok más idopontok szerint vannak nyitva.
2014. szept. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
első vagyok. Én megtudnàm oldani kb 30-40 eurobol a 3 napi ebéd / vacsora dolgot, ugy hogy legalább egyszer eszel egy tipikus olasz ételt is. azt se felejtsd el hogy romàban drágább minden, a turistákat ugyanugy àtverik mint budapesten. ennél kevesebb marad a kebab, és a magad csinált szenvics.
2014. szept. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

hipermarket ott is van, bemész, és vásárolsz, ott nem vernek át.

és csinálsz kaját.

2014. szept. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi!
2014. szept. 10. 18:46
 5/5 anonim válasza:
1-2 vagyok. nem feltétlen éttermekre, boltra gondoltam. hanem ugy általában egy jó tanács.
2014. szept. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!