Kezdőoldal » Utazás » Európa » Angliába szeretnék pár évet...

Angliába szeretnék pár évet tanulni vagy dolgozni? Hogyan induljak neki? Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Most fogok érettségizni, de azután nem tudom hogyan tovább. Szeretnék továbbtanulni, de állami támogatottra csak valami csoda folytán fognak felvenni (450 pontot biztos nem fogom elérni), a fizetőset meg nem biztos hogy tudjuk majd fizetni akkor is, ha a két évvel fiatalabb húgom is fősulira akar járni. Már sokat gondolkodtam ezen és az tűnik a legjobb megoldásnak, hogy kimegyek Angliába tanulni vagy dolgozni pár évre. Csak nem tudom hogyan érdemes belefognom.

Ti mit tennétek a helyemben? Hogyan tudnék jelentkezni egy angol egyetemre vagy főiskolára? Hogyan lehetne teljesen egyedül munkát vállalni kint?


2012. szept. 11. 17:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha a magyar tandíjat nem tudod kifizetni, akkor az angolt hogy akarod?
2012. szept. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindenfleképpen dolgoznod kell legalább 3 évet UKben, hogy tanulmányi támogatást kapj. utána van pár egyetem és fősüli ahol a tanulmányaidat 100%ig támogatják. Én is így kezdem az egyetemet októberben. A lasptopomra is kapok támogatást, vagy ingyen lesz. A kérdés, hogy kint maradnál e 3 évet ahhoz, hogy utána még pár évet itt járj egyetemre.
2012. szept. 16. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, azt elfelejtettem írni, hogy itteni diákhitel igényléshez elég 1 évet dolgoznod itt (ne ijedj meg, az itteni diákhitel visszafizetési feltételek nem olyanok mint otthon)
2012. szept. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!