Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyen viszonylag magasabb...

Milyen viszonylag magasabb hegyek vannak "a környéken", amelyeket nem igényelnek hegymászótudást?

Figyelt kérdés
Hegytetőn még sosem álltam és nagyon szeretnék, nyilván minél magasabban. Jelenleg a Hochlantsch van tervben, ahol tulajdonképpen fel kell sétálni a tetejére mert ez még nem egy hatalmas magasság. Nézegettem más helyeket is az Alpokban, de bizonyos magasság után már nem lehet ilyen egyszerűen megoldani. A via ferrata például a Mangarton nem tűnt vészesnek, de ugye, ehhez felszerelésre is szükség lenne. Anélkül meg...bár halottam olyat, hogy valaki anélkül ment, de gondolom nem véletlenül hívják így. Tudtok mondani olyan helyeket, leginkább Ausztria, Szlovéni és Svájc, Olaszország területén, amely szép, érdekes, izgalmas és viszonylag magas, de nem igényel "szaktudást"? Különösen saját tapasztalatokra vagyok kíváncsi, nagyon örülnék, ha valaki tudna mesélni róla valamit.
2014. okt. 23. 10:15
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!