Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ha 16 évesen szeretnék a...

Ha 16 évesen szeretnék a nyáron egy hónapot Franciaországban tölteni, akkor hogyan oldhatom ezt meg?

Figyelt kérdés
Úgy tudom,hogy vannak olyan családok, akik ideiglenesen befogadnak külföldről érkező cserediákokat. Én szívesen dolgoznék is akár, a lényeg, hogy olyan közegbe szeretnék lenni, ahol a franciát anyanyelvi szinten beszélik körülöttem. A neten próbáltam utánanézni, háta vannak olyan weboldalak, ahol kapcsolatot lehet felvenni olyanokkal, akik partnerek lennének e téren, de nem találtam semmi hasznosat. Ezért kérem a ti segítségeteket.Mit javasoltok?

2014. nov. 18. 15:11
 1/8 anonim ***** válasza:

au-pair neven megy az amit keresel.


egyebkent a francia intezetben kell erdeklodni, ott eleg sokat tudnak osztondijas programokrol.

2014. nov. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Megnéztem az oldalt, amit mutattál, és sajnos a feltétel a 18. év betöltése... de azért köszönöm a válaszod! Esetleg más ötlet?
2014. nov. 18. 19:11
 3/8 anonim ***** válasza:

16 évesen még valóban nem mehetsz au-pairnek.

Viszont cserediáknak csak iskolaidőben tudsz menni. Nyáron 1 hónapra nehezen.

2014. nov. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az au-pairhez lehet, a francia intezetnek szerintem vannak kozepiskolas programjai is, a www.campusfrance.org oldalt nezd meg.
2014. nov. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nyelviskola, pl. Katedra?
2014. nov. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2014. nov. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
2014. nov. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nyelvtanfolyam vagy nyári tábor esetleg? Oda már 16 évesen is mehetsz, és fogadó családnál lakhatsz mindkét esetben. Nézd meg ezt a honlapot, itt tudnak neked segíteni: [link]
2015. máj. 8. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!