Kezdőoldal » Utazás » Európa » Litvánia, Lettország, és...

Litvánia, Lettország, és Észtország milyen hely?

Figyelt kérdés
Nem sokat hallani ezekről az országokról, gyakorlatilag semmit. Van arra fele valami érdekes?
2014. dec. 4. 11:26
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Van. Odaköltöztek a NATO csapatok.
2014. dec. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
28%
Sok német örökség van, régi evangélikus templomok gót felirattal bennük. Amit az egy-két napra odalátogató érez, az az örökös nyirkos, hideg szél, az emberek szegénysége. Ha lehet, ne használj arra fele hitelkártyát, főleg ne vendéglőben.
2014. dec. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Észtországrol tudok csak véleményt mondani.Az emberek sokkal szegényebbek mint Magyarországon, sokan koltoznek át a "szomszédos" Finnországba.A nyarak is elég hidegek, vannak szép helyek de inkább az emberek szegénysége és a régi életstilus az ami szembetuno.
2014. dec. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
értem köszi
2014. dec. 4. 20:18
 5/8 demonlord90 ***** válasza:
58%
bevezették az €-t. Továbbra is sok a szúnyog (főleg nyáron az észteknél)
2015. jan. 30. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
75%
Litvániáról csak azt tudom, hogy unióban voltak régen a lengyelekkel, de ezen kívül semmit. Lettekről egyáltalán nem tudok semmit. Észtország...folyamatosan néptelenedik, mivel Finnország jobb helyzetben van gazdaságilag és megértik egymás nyelvét folyamatosan költöznek át oda. Nekem nem rég jutott eszembe h még életemben nem hallottam se litván se lett beszédet XD
2015. máj. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Bence Ayan válasza:
68%

Én nyáron voltam sokat a balti-államokban mivel én litván vagyok...

Sok volt régen a szegény de most már egyre kevesebb a szovjetek miatt szinte megállt a gazdaság és a fejlődés de vilnius gyönyörű nagyon sok a modern meg a régebbi tipusú épület

Lettországról annyit hogy már majdnem eléri litvániát gazdaságilag emelett nagyon szép tengerpartja van és riga is csodálatosan szép

Észtek pedig iszonyatosan szegények de persza vannak gazdagok is és lassan a lakosság lemegy 1Millió alá

2016. dec. 31. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Szegény béna országok, kevés hadsereggel.
2017. szept. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!