Kezdőoldal » Utazás » Európa » Aki járt már a Magas Tátrába,...

Aki járt már a Magas Tátrába, az segít nekem?

Figyelt kérdés

Júniusban mennénk Poprádra 5 éjszakára.

A szállásunk címe: 059 60 Vysoké Tatry, Tatranská Lesná č. 1 (Szlovákia)

Innen milyen módon tudnénk feljutni a Lomnici csúcsra, felvonóval.

Hárman mennénk, két rokkantnyugdíjas, és egy 15 éves gyerek.

Ez mennyibe kerülne?

A válaszokat előre is nagyon köszönöm/köszönjük...



2014. dec. 29. 12:16
 1/5 anonim válasza:

Tátralomnicról (Tatranska Lomnica) tudtok menni felvonóval.A gyerek /nyugdijas jegy Tatranská Lomnica-Skalnate pleso (Köpataki-tó) 10-12 EUR / fö ( a teljes felnött 15 EUR) oda-vissza. A Csúcsra a Skalnate plesoról meg egy másik lanovka, a menettérti jegy 19-22 EUR (gyerek illetve nyugdijas), a teljes árú 26 EUR / fö.

Tatranska Lomnicara el tudtok menni villamossal, asszem egy megálló Tatranska Lesnától, vagy autóval.

2014. dec. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

És ez a 12 eurós ár ez meddig szól?

Hány méter magasságba visz fel minket?

2014. dec. 29. 15:04
 3/5 A kérdező kommentje:

Jah, bocsi nem olvastam végig, oké már értem.

Nyáron, június közepén a Lomnici-csúcson milyen időjárás szokott lenni?

2014. dec. 29. 15:15
 4/5 anonim válasza:
Lehetőleg mirándulni kell felmenni,mert a Tátra jellegzetessége, hogy a délelőtti tiszta égbolt délre beborul, hirtelen heves vihar lesz, a jégeső is gyakori, majd a vihar elül du 4 körül, és estére megyugszik a légkör,kitisztul as év.Legjobb időszak a koraősz, amikor zavartalan a napsütés, vagy a január vége, de ilyenkor roppant hideg van (akárcsak most is - 24℃)
2014. dec. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Mármint korán csak a telefonom elírta....
2014. dec. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!