Kezdőoldal » Utazás » Európa » Romániáról vélemény? Jöhet...

Romániáról vélemény? Jöhet negetív, pozitív is.

Figyelt kérdés

2015. febr. 22. 19:13
 1/8 A kérdező kommentje:
* negatív
2015. febr. 22. 19:15
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Én nagyon szeretem. Nagyon hasonlít Magyarországra, persze van pár dolog, amiben más, de lényegében ugyanolyan. Erdélyben gyönyörűek a hegyek, szép a tenger, szépek a vidéki nagyvárosai, Bukarestnek nagyon jó a tömegközlekedése és folyamatosan fejlődik az ország.
2015. febr. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
41%
Sok a kóbor kutya
2015. febr. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%

Turistáskodni voltam ott, Erdélyben és Moldvában, a többi részén nem jártam. Erdély tetszett, nagyon szép, nagyon szeretem a hegyeket. Érdekes, hogy változik a táj, településszerkezet, etnikai összetétel a magyar határtól Székelyföldig (nem csak átutazóban voltam). A magyarok kedvesek voltak, románokkal nem volt dolgunk. A városokban otthonosan éreztem magam, olyan a történelmi belváros, mint Magyarországon. Voltunk Moldvában is, meglátszik a váltás Moldva és Erdély között. Az építészet is más és sokkal nagyobb volt a szegénység - látszott a helyen.

Nekem pozitív élményem van, jó oda menni. :)

2015. febr. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
43%

negatív: a románok lenézik, utálják a magyarokat

pozitív: a román nők szépek, ennyi

2015. febr. 23. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Kád sarka válasza:
32%
Több a cigány... Oda ne menj.
2015. febr. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
48%
Jó hely, nyugalom van, biztonság és olcsóság, az emberek nagyon kedvesek. Egy több napos román kirándulásról kész sokk visszatérni Budapestre.
2015. febr. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nincs több cigány. Annyi van arányaiban, mint Magyarországon.
2015. febr. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!