Kezdőoldal » Utazás » Európa » Nyaralás Európában?

Bazita kérdése:

Nyaralás Európában?

Figyelt kérdés

A tanácsotokat, véleményeiteket szeretném kérni. 23 éves leszek májusban, nyáron szeretnék elmenni (sok év után) pihenni- egyedül, vagy egy barátommal.


Diák vagyok, olyan helyet keresek, ahol diákszállón, vagy máshol olcsón meg lehet szervezni a szállást, meg először is az utazást, valamint ahol tudok a közelben jó minőségű kaját venni (paleozok, magamra főzök, de amire gondolok, az hús+zöldség, szóval van-e piac).


Ha tudtok olyat, hogy az adott városban tudok dolgozni rövid ideig (1-2 hónap), és aztán maradni még 1-2 hétig üdülni, az szerintem még jobb lenne.


Olyan helyet keresek, ahol lehet aktívan pihenni, kirándulni pl., váltanék már az egész napos strandolásról. :)


Remélem, hogy tudtok helyet ajánlani ilyen igényekkel :) Előre is köszönöm!



2015. febr. 26. 08:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Finnország, életem legjobb nyaralása volt, a szállás ingyen magánemberkéknél akik befogadtak és még elvittek kirándulni is, kaját is kaptam néha, stb. Nagyon kedves volt mindenhol mindenki, az ország gyönyörű, nyugis, dolgozni nem tudom hogy lehet ott, de biztos megoldható. Tele van erdőkkel, tavakkal minden, szóval van hova menni ha kirándulni akarsz vagy ha strandolni.
2015. febr. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!