Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ti mikor utaznátok Horvátorszá...

Ti mikor utaznátok Horvátországba gyerekekkel?

Figyelt kérdés

Nyáron megyünk oda egy hétre szombattól szombatig. A kérdésem az lenne, hogy autóval mikor lenne érdemes elindulni?

1. Este, reggelre érünk oda, nincs forgalom, de a szállást csak este foglalhatjuk el.

2. Reggel, gyerekeket ébreszteni kell, rinya az úton, és a határon sokan lesznek. talán várni is kell?

Ki hogyan szokott menni, hogy döntenétek?



2015. márc. 2. 08:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Olaszo-ba mentünk már többször. Mindkét verzióban. Én az éjszakát választanám. Az én gyerekeim (legutóbb 4,5 és 1 évesek) simán végigaludták az éjszakát, reggel 7 körül ébredtek, pihenő, reggeli, onnan meg kibírták a célállomásig. A forgalom meg töredéke a nappalinak, főleg ha szombaton mentek. És miután a gyerekek kialudták magukat éjszaka az autóban, ők kibírják amíg este elfoglalhatjátok a szállást. A szülőknek kicsit nehezebb :)
2015. márc. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mindegy mikor indultok, úgyis megszívjátok valahol.

És soha többet nem megyek szombaton, az a legrosszabb.

2015. márc. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ebben igazad van, a szombatot mi is kerüljük. Inkább fizetek egy kicsit többet szállásért, de a szombat-szombat turnust nem választjuk.
2015. márc. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mi éjszaka utaztunk a 11honaposommal du. 5kor indultunk el és délelott 11kor voltunk Pesten. az én kisfiam, kb. 2 oránként felébredt, játszani akart...mondjuk mi 1600 km-t mentunk, Franciaországbol. (de most mondtam a férjemnek, hogy tobbet nem megyek vele ilyen utra, mert gyerekkinzás, max. ha 3 éves lesz, addig meg repulo)
2015. márc. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

MINDENKÉPPEN éjjel menjetek, mert akkor kikerülitek a dugót.

Azután a szállás környékén kimentek a strandra, és ott töltitek a délelőttöt.

A szállásokat amúgy kora délután lehet elfoglalni.

2015. márc. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. márc. 4. 05:46
 7/7 anonim ***** válasza:
Nappal és főszezonon kívül mennénk.
2015. márc. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!