Kezdőoldal » Utazás » Európa » Észak-Amerikából szeretném...

Észak-Amerikából szeretném Európába költözni! Akik európai országokban élnek! Mely városokat/országokat tudnátok ajánlani élhetőség szempontjából?

Figyelt kérdés

Több dolog miatt is úgy döntöttem hogy európában szeretnék élni. (árak az egekben, távol a család, emigraciós ügyek, stb...)

Főleg azokhoz szólna a kérdésem, akik nem a szakmájuknak, végzettségüknek megfelelő munkát végeznek, vagy esetlen nincs is végzettségük, hogy mivel foglalkoznak, illetve mennyire tudnak így dolgozni. Otthon zenét tanultam, sajnos itt csak alkalmi munkák vannak amikor tudok zenélni, semmi hosszútávú

Eddig takarítottam, gyerekekre vigyáztam, felszolgáltam, alkalmakra termeket díszítettünk, tehát ilyen tapasztalataim vannak. (angolul, németül beszélek)

Tehát az lenne a kérdésem hogy aki ilyen munkákat végez, tud-e spórolni? illetve mennyi az a női fizetés ami jónak számít?

Ami még érdekel hogy az albérlet mennyibe kerül?

És 1 embernek mennyi pénzre van szüksége amennyiből meg tud élni, az adott országban?

Aki rám szánja az időt annak nagyon köszönöm az információkat!



2015. márc. 10. 21:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
2015. márc. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2015. márc. 11. 02:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!