Kezdőoldal » Utazás » Európa » Megélhetés Angliában?

Princess25 kérdése:

Megélhetés Angliában?

Figyelt kérdés
Elsősorban az élelmezésre gondolok, vagyis olcsóbb-e, ha rendszeresen főznék? A neten( ezen a honlapon is)nagyon eltérő válaszokat lehet olvasni: 150-250-300 Font, de azt nem teszik hozzá, hogy gyorsétterembe járva vagy főzéssel kalkulálva.
2015. márc. 28. 14:25
 1/4 anonim válasza:
Ha jó helyen,jókor vásárolsz akkor kb. annyi mint itthon, a lakás viszont nagyon sok úgy tudom...
2015. márc. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2015. márc. 29. 09:06
 3/4 anonim ***** válasza:

Otthon is, akárkit megkérdezel, más válaszokat kapsz. Az élelmezésre mindenki más-más összeget szán. Ezért mondják, hogy azon lehet a legjobban spórolni.

És én is más-más összeggel jövök ki, habár pontosan nem követem, mert élelmiszer boltba néha nem élelmiszert veszek-úgy értem ott az Aldi, néha veszek ott más is, mint élelmiszert. Minden hónapban a banki számlakimutatás alapján vezetem a kis füzetemet, hogy mire költöttünk és ugye abban csak a tranzakció van kimutatva és azt egy kalap alá veszem és úgy írom be, hogy élelmiszer. Így 300-600 font között szoktam költeni havonta. 4 tagú család, de a 4. még csak pelenkás, viszont a pelenkát is Aldiba veszem. Jobban elengedjük magunkat kaja ügyben, mintha ottno élnénk. Az albik is attól függenek, hogy hol, mekkorát. De ha min 100 fontot számolsz, amiben csak tényleg az ott lakás van benne, semmi számla, akkor nem érhet akkora sokk.

2015. márc. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2015. márc. 30. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!